Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem egy...

Aliexpressről rendeltem egy alkatrészt 3Usd-ért. Már eltelt a 90 nap én még nem kaptam meg...SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés

Aliexpressről rendeltem egy alkatrészt 3Usd-ért. Már eltelt a 90 nap én még nem kaptam meg. Írtam az eladónak aki ezt írta:


OK, dear friend, would you please open dispute as follows for refund?


① click "open a dispute";

② want to apply for - Return items;

③ Dispute reason - Personal Reasons(such as‘Shipping method was not as described',‘I no longer need the product’or 'I found a cheaper one');

Note: No need to return the product, please don't worry. When you inform us, we will click Abandon Returns and refund to you. Thanks for your help.


Ha rámegyek, hogy Open dispute akkor nekem nincs ilyen lehetőségem, hogy

want to apply for - Return items;

Dispute reason - Personal Reasons


Mit tegyek???



2022. júl. 12. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele mit ír az eladó, nyiss dispute-ot a valós indokkal, hogy nem érkezett meg a termék.
2022. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!