Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi időt érdemes tölteni a...

Mennyi időt érdemes tölteni a pénzzel, pénzezéssel? Beszerzésének, megkeresésének, stb.. elméleti folyamatával?

Figyelt kérdés

Ha én pénzt, s majd sok pénzt szeretnék keresni, mennyi időt töltsek ennek átgondolásával, megtervezésével, és hasonló körülményeivel?

Mennyi idő a legideállisabb ahhoz, hogy tényleg hasznosan tudjak foglalkozni ezzel az üggyel, témával és ne legyen már túlgondolt naponta?


(Már többször szolt barátnőm is pl, hogy folyton a pénzről beszélek, és órákig csak azon a témán vagyok telefonban...)

Szerintem amúgy ez jó dolognak számít, van néhány éves kiesésem, lemaradásom, talán azért is érdekel ennyire a téma, és szinte csak jó dolgokon gondolkodom ez ügyben is...

Csak valóban így már tényleg nem szívesen említem se meg a barinőm előtt..

(Lehet inkább a csajt kéne szüneteltetni?)



2022. júl. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Évente pár órát.
2022. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem sokat érdemes.
2022. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy egyedül! Mi a férjemmel naponta sokszor beszélünk erről. Mi a már megkeresett pénz befektetésekről beszélgetünk. Nekünk ez hobbi.
2022. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit még nem tartasz túlzásnak.


Nálam ez folyamatosan fejben van.

2022. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak gondolkodsz rajta és cselekedni nem cselekszel, akkor kevés haszna van
2022. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak beszél róla, annak meg még kevesebb. De a lepontozás biztos jövedelmező.
2022. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

😀 túl sok lehetőség van a világban és jó kérdésekre mégjobb válaszok érkeznek🙂😁

Én úgy dolgozom hogy matekban úgy dolgozom 1ik helyen hogy minden nap 8 órát dolgozok...csak egyben 24-36 olykor és van még 2 állásom🙂

Szóval van mit tenni

2022. júl. 29. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!