Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakóhelyemen lévő óvodát...

Lakóhelyemen lévő óvodát valasszam, ahol csak cigányok vannak vagy messzebbit, ahol meg nincsenek?

Figyelt kérdés

Semmiképp se akarunk oda költözni.

Jelenleg a messzebbibe dolgozom. Most lenne lehetőségem átmenni a lakóhelyemen lévőbe, de itt cigány gyerekek vannak.

Ahol dolgozom nincsenek.

A normális oviba bejutni dolgozni szinte képtelenségnek tartom.

Jó lenne helyben lenni.



2022. aug. 1. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, a “normális” oviban vagy most, vagy egy harmadikban másik településen? Miért képtelenség? Gondolom mind ugyanannyit fizet.
2022. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ne válaszd azt ahol a cigányok vannak (no offense, de van ismerősöm aki ilyen helyen dolgozik, és hidd el, te nem akarsz)
2022. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A normálisban vagyok, csak ez nem a lakóhelyemen van.

Jobb volna helyben.

Oda azért nem költöznénk, mert az a település, ahol dolgozom azt nem szeretem.

2022. aug. 1. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
nem tartom bölcs döntésnek önként cigányok közé menni dolgozni (sem)
2022. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem óvónő vagyok, de a gyerekeimet inkább hordom egy településsel odébb oviba/suliba minden nap kocsival, mert sajnos a körzetes oviban és suliban ott vannak a cigók. Nem csak ők, meg amúgy a faluban nincs is sok belőlük, de akkor is. Az iskola még gázabb, az harmadik településen van, nem helyben, ott még onnan is vannak C kategóriások. Szóval részemről inkább nem dolgoznék helyben a helyedben.
2022. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Azt választanám ahol nincsenek annyian.


Nem vagyok rasszista, cigányok között nőttem fel, megtaláltam velük a közös hangot, de ez egy kényszer megoldás volt, hogy "túléljem".


Önszántamból soha nem választanám a Te helyedben a közelebbit, inkább utaznék többet.

2022. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!