Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eléggé megszívtam egy használt...

Eléggé megszívtam egy használt autó vásárlásával. Van esély vissza szereznem a pénzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vásároltam egy használt autót pénteken kereskedésből. A haza úton jöttek elő műszaki problémák, illetve másnak nagyon sok esztétikai hibát felfedeztünk (rohadás, elemek pontatlan illeszkedése, lógása). Van jogom elállni az adásvételi szerződéstől, esetleg vissza kaphatom a pénzem? Vagy csak a remélhetem, hogy jó fej a kereskedő és megoldjuk valahogy?

2022. aug. 7. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A műszaki hibák esetén kérheted azok kijavitasat, amennyiben ezek a hibák a vásárlás pillanatában fennalltak, és ezt eltitkoltak eloled.
2022. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Első szabály: nepper cigótól semmit nem veszünk. Egyébként gondolom első autó, azzal általában mindenki befürdik. Legközelebb csak magánszemélytől, szervizszámlák és munkalapok kíséretében, csak akkor ha már évek óta a tulajdonában van az autó. Ha pedig nem értesz hozzá, akkor szervizben vásárlás előtti átvizsgálást kérni, nem nagy kaland, soron kívül is bevállalják általában
2022. aug. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha kereskedesbol vetted nyugodtan felhivhatod oket es elmondhatod agondjaidat. Valszeg ha úgy mesz oda hogy tudod a jogaidat ( becsuletesnepper videoit a temaban nezd meg ) akkor egy az egybe visszaveszi.


Ha makacskodik es onfeju kkor ugyved es pereld le a szart is rola

2022. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánszemély akkor hülye lesz vissza venni. Pont ez volt a cél hogy átver. Vinni kell magaddal valakit mindig aki ért az autókhoz. Perelheted de az sok pénz és idő meg minden.
2022. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 nem akarom a kereskedőt védeni, de általában a kereskedő magánszemélyek autónak csúfolt szutykait szokta árulni, vagy valamilyen szinten rendbe tetteti vagy nem. Egy célja van még pedig ELADNI az “autót”.
2022. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Jaaa hogy te maganszemelyttol vetted? :)) Hat ugy semmit se tudsz csinalni
2022. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kereskedésből van az autó, ahogy azt fentebb írtam is.
2022. aug. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!