Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi oldalról rendeltem...

Külföldi oldalról rendeltem ahol USD van és emailben is úgy kaptam meg hogy annyit kell majd fizetnek de lehetséges forintban fizetni? Utánvételes

Figyelt kérdés
Vagy ha nem lehet akkor hogy tudnám "visszavonni" a rendelés?
2022. aug. 17. 14:20
 1/1 BeefEater ***** válasza:
100%

Szerintem itt valamit elnéztél, mert én olyan külföldi oldalt nem láttam, ahonnan lehetett volna utánvéttel fizetni.

A futár/posta forintban fogja beszedni az utánvét árát, de az átváltásnál használt árfolyammal nem te fogsz jól járni.


A rendeléstől EU-n belül 14 napon belül el lehet állni, ha máshonnan rendeltél, akkor olvasd el az áruház szabályzatát. Vedd fel velük mindenképpen a kapcsolatot, ha meggondoltad magad.

2022. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!