Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen mellékállást tudnátok...

Milyen mellékállást tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés

8 órás munkám mellé keresnék mellékállást, mit tudnátok ajánlani?

Home office lenne a legmegfelelőbb, mert a közlekedés nehézkes számomra, csak ötletem sincs merre induljak. (tanulni is tanulok szívesen, ha tudtok tanácsolni valamit)


Előre is köszönöm!



2022. aug. 23. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mihez értesz? Mivel foglalkozol amúgy? Ezek nem mellékes kérdések azért.
2022. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van az egyesnek. Hiába mondom, hogy milyen jó, hogy én mellékállásban fordító és tolmács vagyok, és ez milyen jó, ha te pl. nem beszélsz idegen nyelveket.
2022. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
yt videó/tartalomkészítés.. lehetőleg angol nyelven, Amerikai közönséget célozva.
2022. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van.

Gazdasági középiskolában végeztem, itt betekintettem tulajdonképpen az adózásba, pénzügybe, könyvelésbe, statisztikába.

Jelenleg irodai munkát végzek.

Idegen nyelvet (német, angol) megértem, de sajnos nem beszélem.

Emelett az informatikához is értek. (nem csak alap felhasználásra)

Úgy gondolom jól kommunikálok telefonom is. (bár szerintem ez a lehetőség ki van zárva nálam mert csak 5 után érnék rá)

2022. aug. 23. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát középiskolai anyaggal azért adózásba, könyvelésbe, pénzügybe, statisztikába ne haragudj, de olyan minimális betekintést nyertél, hogy azzal sokat nem fogsz tudni kezdeni... Önálló munkához főiskolát/egyetemet kell végezni. Esetleg ha be tudnál segíteni egy könyvelőnek adatrögzítésben? Az járható út, de nem tudom, mennyire van ilyesmire kereslet.


Ha nem beszéled/írod tökéletesen a nyelveket, akkor fordítás kizárva sajnos.


Az informatikai tudásoddal kezdhetnél valamit. Pl. tudsz honlapokat készíteni? Azt azért meg szokták fizetni.

2022. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak telefonos ügyfélszolgálati munkák, ilyeneket nekem állandóan javasolgat a Jooble. Vagy vállalhatsz takarítást, vagy kórházban nővérek mellett kisegítést, ha odaengednek, nem tudom, vagy öregeknek bevásárolhatsz, ezt az önkormányzatnál kellene megérdeklődni.

[link]

2022. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam, hogy nem a középiskolai tudasommal fogom megvaltani a világot, ezért is tettem fel úgy a kérdést, hogy tanulni is szívesen tanulok. Csak nem tudom merre érdemes elindulni
2022. aug. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!