Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szolgáltatóknak elég bemutat...

A szolgáltatóknak elég bemutatni az adásvételi szerződést?

Figyelt kérdés
Elcseréltül a házunkat.A hitelünket áttetettük az újra,de a bank döntése előtt(ami 100%-osan pozitív)szeretnénk költözködni.A tulajdoni lapot csak a "bankolás" végén kapjuk meg,de adásvételink,vagyis csereszerződésünk már megvan.Nem szeretnénk rossz időjárást kifogni a költözésnél és a másik tulaj is benne lenne a korábbi költözésben.A közüzemi szolgáltatóknak az átjelentéskor elég csak a csereszerződést bemutatni?Vagy ragaszkodnak a tulajdoni laphoz is?
2010. szept. 24. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltatókat nem érdekli a tulajdoni lap meg a szerződés sem, mit csinálnának vele? Aki átvállalja a szolgáltatást annak átírják.Én írattam át nemrég.
2010. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bérelsz egy lakást mondjuk és nincs szerződésed, akkor is lehetnek a Te neveden a közüzemi számlák. Semmit nem kell bemutatni, én is fizethetem a barátnőmét tiszta jóindulatból.
2010. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amire azért felhívnám a figyelmedet, hogy kell készíteni az óraállásokról egy papírt az eladóval (dátummal és két tanúval), mert különben a korábbi tulaj tartozásait is nektek kell megfizetni. A tulajdoni lapot nálunk nem kérték, viszont a szerződést igen.
2010. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!