Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért érztem rosszul magam...

Miért érztem rosszul magam kicsit, amiért nem jattoltam a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Általában szoktam adni, felkerekítem, de árat emelt, és így már kerek összeg, mint amire felkerekítettem régen.


Ennél többet nem akarok már nagyon fodrászra szánni, ezért csak azt adtam, amit kért.


20 perc alatt lenyírta a hajamat,mosás, számla nélkül.


4000 Ft-ért.


4500-at már sokallnék kiadni erre.



Manapság mindennek megy fel az ára szépen, 500-ból kapok majdnem egy kg banánt, vagy 8 M méretű tojást.



Szerintetek? Vajon egyre többen leszoknak most a jattolásról?



2022. aug. 25. 12:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Én ezért nem járok fodrászhoz, frusztrál hogy adja jattot, ne adjak, de nem akarok..
2022. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy sem kell mindenkit rászoktatni a jattolásra. Ő beárazta a saját munkáját, akkor annak annyi az ára. Nem kell azt felkerekíteni. Neked sem kerekíti fel a főnököd a fizudat gondolom, ha mondjuk 247.500 a nettód, akkor nem 250.000-et utal.
2022. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

pontosan 2es, kb egy óra alatt megkeresi, amit egy átlag ember egy nap alatt.


Bele lett itthon nevelve ez az emberbe :/

2022. aug. 25. 12:24
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező.


Azért érzed magad rosszul, mert elhitették veled azt, hogy jattolni kell.

Pedig nem kell, csak mivel ez pszichológiai “hadviselés”, így nem te irányítasz, hanem a közvélemény.

Irányíts te! Ne adj jattot.

2022. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Mi a tokomert jattolnal a fodrasznak?


Nekem is kuldjel mar ennyi erovel egy 100ast mert valaszolok a hulye kerdesedre

2022. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

"kb egy óra alatt megkeresi, amit egy átlag ember egy nap alatt"


Megint egy olyan buta valaki, aki azt hiszi, ennyi a fodrász pénze! Ennek igen nagy része elmegy különbözö kiadásokra, jó, ha egy tizedét megkapja ténylegesen.

2022. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6, mire megy el a tizede?


Nem mossa meg a hajat, nem ad számlát soha, egy kis alagsori pince helyiség szerűség, kb 15nm az egész.


Bérleti díj, áram, minimális vízfogyasztás, ennyi.


Még a nagy "valós" rezsicsökkentett átlagba is belefér.


Egy olló, hajvágógép, + fél kg-s wax nem hinném, hogy elviszi a bevétel 9/10edét.

2022. aug. 25. 13:03
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

Én szoktam adni, bár én 2 havonta járok és megmossa a hajam stb, megérdemli szerintem a munkájáért.


Arra pedig, hogy miért érzed rosszul magad egyszerű a válasz, mert így lettél nevelve. Hogy ez rossz vagy sem azt mindenkinek a maga dolga eldönteni, én sem jattolok mindenkinek.

2022. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

A fodrásznak nincs számlaadási kötelezettsége, csak nyugtaadási.


A jatt meg mire fel járna, ha saját magának dolgozik és saját maga határozza meg az árakat?

2022. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
#9 Igen, mert minden fodrász EV.
2022. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!