Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért érztem rosszul magam...

Miért érztem rosszul magam kicsit, amiért nem jattoltam a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Általában szoktam adni, felkerekítem, de árat emelt, és így már kerek összeg, mint amire felkerekítettem régen.


Ennél többet nem akarok már nagyon fodrászra szánni, ezért csak azt adtam, amit kért.


20 perc alatt lenyírta a hajamat,mosás, számla nélkül.


4000 Ft-ért.


4500-at már sokallnék kiadni erre.



Manapság mindennek megy fel az ára szépen, 500-ból kapok majdnem egy kg banánt, vagy 8 M méretű tojást.



Szerintetek? Vajon egyre többen leszoknak most a jattolásról?



2022. aug. 25. 12:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nagyon sokáig magam csináltam, de azért máshogy néz ki az ember, egy normális frizurával, mintha egy hosszúságúra lenyomnád magadnak.


+ a tarkó résznél soha nem jött össze normálisan.

2022. aug. 25. 16:13
 22/27 anonim ***** válasza:
41%

Ha adsz azt jelenti, hogy szerinted többet ér a munkája, ezért árat emel, megint jattolsz megint emel, hogy belője a szerinted elfogadható piaci értékre.


Nekem 1050 szokott lenni és mindig ennyit adtam, nem volt aprója 1100-et fizettem, a következő alkalommal már 1150 lett, mivel első voltam aznap és nem volt apróm 1200-at fizettem, a kövire már 1500-at kért.

Van olyan haverom aki még mindig csak 950-et fizet (neki fazonra vágja pl. villámok oldalt a hajba nyírva), de olyan is aki már 2400-nál jár (0-as géppel letolja neki 4-5 perc alatt)!


Muterom évente 1-er festet nála és 1900-at fizet, szomszéd havonta neki meg 3800Ft.

2022. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

"14, Amerikában durva borravalózási kultúra van, de igazából az egy érdekes ország.

Viszont ott is az alkalmazottat jattolják szerintem, nem a vállalkozót."---Amerikában sok helyen nincsen fizetés pl. a vendéglátásban nem kapnak fizetést a felszolgálók, a jattból élnek, ott ezért adnak jattot, így nem köp a kávédba és nem pisál a levesedbe sem!

2022. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

22, az gondolom valami vidéki fodrász lehet :D Itt pesten nagyon durva árak lettek. 950 Ft-ért fazonra vágott séró, ott gondolom jó barátja lehet a fodrász, vagy tetszik neki :D 1000ért nem is emlékszem, hogy vágták-e valaha a hajamat, pedig 30 vagyok már.


23, Tehát amit írtam, hogy az alkalmazottat jattolják. Itt megint csak leírom, hogy nem alkalmazottról van szó.

2022. aug. 25. 16:48
 25/27 anonim ***** válasza:
63%
Én nem Amerikáról írtam, hanem minden Nyugati országról is!
2022. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%

13ezret fizetek festés vágás beszárítás. Bp. Rövid haj.

Nem gondolom h még erre rá kene tenni bármennyit.

2022. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 NTBS ***** válasza:
Mert szoktál adni.
2022. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!