Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kell-e borravalót adni az...

Kell-e borravalót adni az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha megbeszéltem a vállalkozóval, hogy fuvarral együtt 75.000.- Ft-ért hozza ki a fát, akkor kell borravalót adni (nem tudom, hogy lebillenti vagy ledobálja a hasított fát az udvarra) ? Ha igen, mennyit? Vidéki kisváros, Somogy megye. Köszönöm szépen előre is!



2022. aug. 31. 17:27
 1/7 anonim válasza:
11%
Milyen fát, mennyiért, mennyit?
2022. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
nem kell adni. neked kell eldönteni hogy adsz-e.
2022. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kályhakész, hasított, vegyes.

2 m3 - bár nem értem, hogy ez mennyire releváns információ.

2022. aug. 31. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A fát le kell pakolni az a vége. A fuvaros maga számláz vagy valakinek dolgozik? Én nem adnék. 2 m3 fa 75 ezerért elég nagy kiadás.
2022. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A fuvaros alkalmazott. Behordani mi fogjuk. Ő csak ledobálja / lebillenti. Igen, drága, de ez még olcsó. Most már nálunk mindenhol 50.000. - Ft / m3 a hasított fa.

Köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 31. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell
2022. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de feltételezem, hogy szegény emberek közé tartozol te is, ha fával fűtesz.


Nehogy már még borravalózz ilyen árak mellett. Te kapsz egy gramm fával is többet ingyen?


Na látod.

2022. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!