Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan eltek otthon magas...

Hogyan eltek otthon magas arak mellett es mennyibol?

Figyelt kérdés

Mennyi penzbol eltek havonta?

Hany forintot hagytok a boltokban egy honapban?

Megvesztek mindent, vagy csak ami fontos ?


2022. szept. 13. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Hogy őszinte legyek, nem igazán van rám hatással a válság. Egyedül a KATA változtatások kavartak be. Elég sokat tudtam félretenni eddig is, ezután is, ha nagy törés nem következik be.

A budapesti lakásommal a rezsilimit alatt vagyok. Az élelmiszerár növekedés, meg egyéb árnövekedések pár tízezres többlet, nem érint meg.

De nagyon aggódom a többi ember miatt, aki eddig is kiszámolva élt, és el nem tudom képzelni hogy oldják meg ezek után.

2022. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

400 000 ftból élünk fejenként.


Ételre, háztartásra és hasonlókra havi 80 ezret költünk/fő (biztos lehetne kevesebbet, mi elég sok zöldséget és jó minőségű húst, stbt eszünk).


Ruhát nagyon ritkán veszünk, egy hónapra leosztva az szerintem max 5 000 ft.


A rezsi nem tudom, mennyi lesz, jelenleg 30 000 ft.


Nem veszek össze mindent, de nem nélkülözünk, átgondoljuk, hogy kell-e valami épp, ha kell, akkor általában megvesszük.


A lakás saját, a többi megy szórakozásra, megtakarításba. Ránk sincs eddig nagy hatással a válság, kicsit érezzük a havi bevásárlás végösszegén, de nem vágott földhöz annyira, mint vártuk.

2022. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ketten havi 1 millióból élünk, 170 ezer a kaja, 35 a rezsi, lakás- és kocsi hitelt fizetünk, még bőven meg tudunk venni mindent, de azért nem szórjuk a pénzt. Marad bőven megtakarítás is.
2022. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos..

Fiatalok vagyunk de jól keresünk millió felett. Viszont a pénzel nem tudunk bánni. Pont most néztem augusztusban bevétel. 1.075.000Ft

Kiadás 1.078.000Ft


Rezsitől félünk nagyon! Tavaly is 70 ezer volt a gáz számlánk.

2022. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Huh... ti tényleg nem tudtok bánni a pénzzel. Mi is kb ennyit keresünk a feleségemmel, de egy rosszabb hónapban költünk max 800 ezret, pedig asszonykám még erőteljesen dohányzik is.

Azért kettőből egynek legalább jó lenne érteni a pénzhez.

2022. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!