Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek 11 es fel millio...

Szerintetek 11 es fel millio ft megtakaritas jonak szamit 31 evesen?

Figyelt kérdés

De nincsen semmik, csak egy szuloi csaladihaz, ami a tesome es anyume szoval kozos.

De a 11 es fel millio az az enyem. Ez jo?

Mennyire ereznetek magatokat ennyi penztol biztonsagban ?


2022. szept. 15. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mihez kepest?
2022. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Az se mindegy, hogy 2 év vagy 10 év alatt gyűlt össze és ezért miről kellett lemondani?


"Mennyire ereznetek magatokat ennyi penztol biztonsagban ?"


semennyire

2022. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 7,5 millióm volt tavaly 28 évesen, de akkor váratlanul családi segítséggel tudtam lakást venni (kaptam is pénzt, én is tettem bele a sajátomból és hitelt is vettem fel).


Én jónak értékeltem ezt a megtakarításomat, bőven ismerek velem egykorúakat, akiknek semmije sincs vagy még 1 millió ft-juk sem volt egyben soha. Persze egy vállalkozó/informatikus/menedzser biztos többet tesz el, de ezt lehet mindig tudni, hogy vannak mindig, akiknek nálad is jobban megy.

2022. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó az
2022. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Emberek többségének nincs megtakarítása, így ha ezt a pénzt normális életkörülmények között tudtad összehozni, akkor jobban élsz az átlagnál.
2022. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mihez képest, mennyi a kiadásod? (havi üzemi költség)


Ha megvan 3-6 havi tartalékod és kibírod bevétel nélkül, akkor adhat egyfajta mentális nyugalmat, szóval ilyen szempontból jó.


Nem tudjuk, mik a céljaid, ahhoz hogy passzol az összeg.


Alapvetően sokkal jobb, mint az emberek nagy többségének.


Ne máshoz hasonlítsd magad.

2022. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Több, mint egymillió Ft-ot tud hozni neked ez évente. Ha mellé még fizud is van, akkor jó vagy.
2022. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ausztriaban dolgozom 3 eve es 31 eves vagyok, evente 4 milliot tudok felretenni, haziapolokent dolgozom es itt nem kell fizetni kajat, rezsit sem.
2022. szept. 23. 09:47
 9/13 A kérdező kommentje:

De otthon koltok ha hazamegyek, de nem sokat, anyum foz es vasarol, de en is vasarolok nekik:) nem sok kiadasom van otthon, szinte alig.

De mar 31 vagyok, lehet oreg vagyok mar... talan hamarabb is kimehettem volna... meg tobb lenne.

2022. szept. 23. 09:49
 10/13 anonim ***** válasza:
7es majd adj tippeket :)
2022. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!