Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 50 millió forint megtakarításs...

50 millió forint megtakarítással gazdagnak számít egy család? Vagy csak jómódúnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Aztá
2017. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Aztán mit kell a szavakon lovagolni teljesen feölöslegesen?
2017. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Definíció kérdése, de ha nekem lenne 50 millám, azt mondanám, *már van kezdőtőkém, hogy belekezdjek valamibe, amiből meggazdagodhatok*.
2017. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak a lovaglás a szavakon. Kinek mi. Egy milliárdos nem mondaná azt hogy gazdag vagy, de egy szegény ember, még 5 millió megtakarításra is lehet, hogy azt mondaná. Szerintem soknak számít. Mivel írtad hogy megtakarítás, feltételezem, hogy van kocsi, ház, stb. Tehát szerintem igen, gazdagnak számít már.
2017. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Az, hogy van 50 milliód a párnád alatt, vagy semmi kamatot nem adó bankszámlán, még nem vagy gazdag.


Ha ez az összeg jó helyre van befektetve, beforgatva, akkor már kezdődhet a gazdagság.

2017. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Az ingatlanjaim értéke ennél több, mégsem érzem gazdagnak sem jómódúnak magam, ugyanúgy szakadok a munkahelyemen, mint a prolik.
2017. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha azt írjuk, hogy "gazdagnak számít" akkor kivered ? Vagy megujjazod magad ?


Nyomorék vagy te, nem gazdag...

2017. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!