Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1,4 millió forintos megtakarít...

1,4 millió forintos megtakarítás jónak számít 20 évesen, úgy hogy még nem dolgozik valaki, hanem tanul?

Figyelt kérdés
úgy értem átlag fölött vagy alatt helyezkedik el, gondolom van akinek több van ettől is.
2015. jan. 14. 12:50
 1/8 anonim válasza:
Jónak szerintem. Arra lehet következtetni, hogy megbecsülöd a pénzt és nem költöd hülyeségekre, mint a mai fiatalság nagy része. Egy dolgozó 20 évesnek sem valószínű, hogy van ennyije.
2015. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel az átlagos megtakarítás a teljes lakosság körében kb 250 ezer forint, jónak. Vigyázat: ha elköltöd már nem lesz megtakarítás -)
2015. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
apádtól kaptad?!
2015. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pont nem. összejött innen onnan
2015. jan. 14. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A drogbiznisz már csak ilyen ugye :)))))) pont itt kell reklámoznod magad? lol..
2015. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.

Biztos vaj van a füled mögött, ha ilyen jut eszedbe :) Innen-onnan, azaz diákmunkából, nagyszülők, dédi, mostohafaterom, anyu, gyűjtögettem mint egy szorgos hangya, nem iszom, nem bulizom, csak gyűjtöm a pénzt.

2015. jan. 15. 15:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg nem is cigizek meg semmi. Ruhákat se veszek magamnak, most is egy 4 éves szakadt melegítőben ülök, csajom sincs ami vinné a pénzt.
2015. jan. 15. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Jólvan biztos engem ugyan nem érdekel xd
2015. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!