Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van bármilyen mód arra, hogy...

Van bármilyen mód arra, hogy önhibából szerencsejátékon elvesztett pénzt vissza szerezzen az ember?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem játszani, hogy ki tudjuk fizetni a számlákat és ne kelljen az utcára kerülni. A feleségemért és az úton lévő gyerekünkért tettem. Hetekig nagyon jól ment, nagyon sok pénzt nyertem. De nem tudtam mikor kell abbahagyni, és MINDENT elvesztettem. Minden utolsó fillért. Már 5 órája volt, de még mindig sokkos állapotban vagyok. Legyetek szivesek ne ostorozzatok, tudom mekkora hibát követtem el és majd beleőrülök.

2022. okt. 7. 07:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
És az ilyen hülyének lesz gyerek :D
2022. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
13%
11/11 -es Te is egy idióta vagy. Remélem te sem nemzel gyereket
2022. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Hogyan nyertél hetekig sokat, azt elmondod? És ne ízt írd, hogy szerencse.
2022. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Mennyit és mivel nyertél?
2022. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ha leírom hogyan, akkor lehet, hogy kipróbálod. De nem akarok felelősséget vállalni, ha veszítesz.
2022. okt. 9. 23:18
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem próbálom ki, mert hidd el 10 év tapasztalattál a hátam mögött mindent is láttam már. Hosszútávon óriási bukó az egész, bármi legyen. Csak kíváncsi voltam, illetve hogy mennyi az a pénz amit most visszaszeretnél szerezni?
2022. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Rendben. Roulettel játszottam, és félmillió körül nyertem. Nem volt ezelőtt tapasztalatom vele, ezért a valós pénzzel való játszást hetekig tartó gyakorlás és élő roulette nézés előzte meg.

A stratégiám a következő volt:

Vártam, amíg vagy piros és nulla, vagy fekete és nulla legalább nyolcszor jöjjön egymás után. És akkor elkezdtem kis egységgel az ellenkező színre rakni és minden veszteség után martingale-ezni. Holott a régi eredményeknek nincs befolyása a jövőre nézve (nem fog növekedni az ellenkező szín esélye) a gyakorlatban egyszer biztosan jönni fog az a szín. És addig a pontig míg elkezdtem még soha nem láttam 14-nél többször jönni ugyanazt a színt plusz nullát. A stratégiám folyamatosan működött. Legtöbbször csak egyszer vagy kétszer kellett dupláznom, és napi egyszer futottam csak bele olyan esetbe, amikor hatszor.

Úgy éreztem nem tudok veszíteni. A hibát ott követtem el, hogy 1; nem álltam meg félmilliónál, 2: eltértem a rendszeremtől. Kipróbáltam egy stratégiát, amit a youtubeon láttam és amivel a feltöltő hihetetlenül jól teljesített. Mire észbe kaptam már 150 ezerrel voltam lent. Mivel éppen az utolsó hat szám fekete volt arra gondoltam, hogy 150-et felteszek éppen feketére (remélve egy hosszú sorozatot) és visszaszerzem amit elvesztettem. Nem mertem megcsinálni, de tét nélkül pörgettem és mit ad isten, nyertem volna. Ezután még kétszer eltökéltem magam, de újra tét nélkül pörgettem és feketék lettek megint. Ennél a pontnál már 100%-osan hittem benne, hogy tiizedjére is fekete lesz és felraktam a 150-et. Vesztettem. Következő nap újra játszottam. Vesztettem további hetven ezret, de azt sikerült visszanyernem.

A következő nap történt a legrosszabb. Megnyitottam a kaszinót és azonnal láttam egy asztalt, amin már tízszer jött fekete és nulla. Vakmerően felraktam 2500-at. Hatszor dubláztam meg és még mindig vesztettem. Ekkor gyorsan feltöltöttem az összes maradék pénzem, hogy mindent vagy semmit. De sajnos nem voltam elég gyors és lekéstem a következő kört, ami pont akkor lett piros. Pont akkor! Már akkor olyan sokkban voltam, hogy lefagytam egy pillanatra. A következő két körben megint fekete lett, úgyhogy a legjobb hitemben felraktam mindent feketére. És megint, pontosan akkor lett piros! Pont akkor tudott piros lenni! A legutolsó fillért is elvitte!

Az utcára fogunk kerülni és ez csak az én hibám 😞

2022. okt. 10. 09:19
 18/27 anonim ***** válasza:
75%
Zsenialis :))
2022. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%
Istenkém... Ezek megvannak bundázva. Soha nem fogsz velük nyerni
2022. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan játékot kell játssz, amin neked van előnyöd.
2022. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!