Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van bármilyen mód arra, hogy...

Van bármilyen mód arra, hogy önhibából szerencsejátékon elvesztett pénzt vissza szerezzen az ember?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem játszani, hogy ki tudjuk fizetni a számlákat és ne kelljen az utcára kerülni. A feleségemért és az úton lévő gyerekünkért tettem. Hetekig nagyon jól ment, nagyon sok pénzt nyertem. De nem tudtam mikor kell abbahagyni, és MINDENT elvesztettem. Minden utolsó fillért. Már 5 órája volt, de még mindig sokkos állapotban vagyok. Legyetek szivesek ne ostorozzatok, tudom mekkora hibát követtem el és majd beleőrülök.

2022. okt. 7. 07:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Még a tippmixet is megbundázzák.
2022. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#20: Olyan játék nincs.
2022. okt. 10. 16:12
 23/27 anonim ***** válasza:
Na ez az, nem értesz hozzé. Blackjacken lehet előnyöd, sportfogadáson lehet előnyöd.
2022. okt. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Próbáltam azokat is. Igen, előny lehet, ha jó háttérismereted van a csapatokról (sportfogadás) - de ez sohasem garantálja a nyereséget. Vesztettem már el úgy ötvenezer forintot, hogy egy nagyon erős csapat egy gyenge ellen játszott és az utolsó EGY! percben hozta ki a gyenge döntetlenre.


Blackjacken konkrétan mire gondolsz előny alatt? Mert lehetetlen manipulálni a játékot úgy, hogy hosszútávon is profitban maradj, hiszen a kártyák random kerülnek kiosztásra, nem tudsz körbejátszani azon, hogy a dealernek blackjack jöjjön-e vagy sem. Magas a winrate-je, de ami 100% alatt van, az előbb-utóbb el fogja vinni a pénzed.

2022. okt. 11. 02:52
 25/27 anonim ***** válasza:
#22 igazából minden egyes olyan cégtulajdonos vagy vállalkozó, aki hosszú távon sikeres, ilyen játékot fejlesztett magának. Igen, a kaszinók is. Ha már így ráéreztél a "mindig nyerni" ízére... Nem tűnsz elveszettnek, megérdemelnéd, hogy legyen egy-két ilyen "játékod". Hogy hogyan? Természetesen jól felépített stratégiát megtartva.
2022. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem is kell garantáltan mindig nyerni a sportfogadáson. Az a lényeg, hogy a szorzóhoz képest relatíve sokszor nyerj.


Blackjackben pedig akkor van előnyöd, ha sok tízes meg ász marad a pakliban, hiszen megnő a 21 esélye (ami neked 3:2-höz fizet), illetve neked lehetőséged van olyanokra, mint a duplázás, megosztás. Ezek az osztónak nincsenek meg.

2022. okt. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
57%
Játékról beszélgetni, tippeket adni egy függőnek... Gratulálok! Biztassátok csak, még van mit vesztenie...
2022. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!