Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozó magyarként...

Külföldön dolgozó magyarként (Magyarországon) vidéken örökölt ingatlant hogy lehet eladni?

Figyelt kérdés

Nem akarok emiatt hazajárni a vevőket beengedni megtekinteni. Nem is éltem ott korábban.


Vannak ingatlan ügynökségek amik foglalkoznak azzal, hogy hirdetik, intézik, eladják stb és én majd a végén csak a pénzt kapom belőle?

(Nyilván jutalékot levonnak majd, de akkor is)



2022. okt. 8. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak

De az ügyvédnél meg kell jelenned

2022. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És az milyen gyakori megjelenést jelent?

Csak 1x amikor aláírjuk az adásvételt majd?

2022. okt. 8. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerit, amikor a vevő utal és aláírtok
2022. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Még egy utolsó kérdés: amikor elindítom az egész folyamatot, hogy akkor adja el valami ingatlanos, akkor az igényel hazautazást?

Vagy a megbízást online is megadhatom erre?

2022. okt. 8. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsot oda tudod juttatni neki?
2022. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. okt. 8. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem hiszem, hogy gond lenne
2022. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg tudsz bízni egy megbízható ingatlan irodát, amely kulcsot is tud kezelni (pl. OTP Ingatlanpont). Hoznak vevőt, akitől 2% ajánlati biztosítékot kérnek, így nem fog visszalépni az adásvételig. Tulajdonképpen csak az adásvételi szerződésre kell hazautaznod. Bagi Tímeát tudom ajánlani.
2022. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!