Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a termék amit gyakran...

Mi az a termék amit gyakran rendeltek külföldről, mert itthon nem lehet kapni? Mi az a termék amit hiányoltok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Olcso kinai szarok
2022. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat várok!
2022. okt. 13. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
En ertelmes kerdeseket
2022. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó lenne a segítő válaszok és nem a semmit mondó hülye válaszok. De hát magyaroktól nem vártam mást, hisz a nagy része olyan, hogy már csak azért se segítsünk a másiknak, hanem támadjuk be, írjunk értelmetlen válaszokat, mindegy mit, csak ne segítsünk neki. TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

Az olyan ember akinek az a célja hogyan ne segítsünk a másiknak, az mit érez olyankor?

2022. okt. 13. 17:52
 5/8 BeefEater ***** válasza:
100%
Pedig az egyesnek igaza van. Csak az "olcsó kínai szarokat" éri meg magánimportban behozni, különben a garancia nagyon nehézkessé válik, ha meg nagy a termék, akkor a szállítás lenne túl drága.
2022. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:
Japán kiadású transformereket gyűjtök (hivatalos ès 3rd party) de ezzel szerintem nem leszel kisegìtve, túl speciális ès kicsi vevőkörrel rendelkező dolog.
2022. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kedvenc kötőfonalamat és kiegészítőket hozzá a kedvenc kézművesemtől.

meg könyveket. angolul, németül, franciául.

tessék, elég segítőkész? mostmár kivétel vagyok?

2022. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én (és még sokan mások is) azért rendelek külföldről, mert itthon nem tartják készleten és/vagy drágábban kapható, mint amennyiért berendelem.

És itt kezdődik a te problémád, mert ha te lassabban hozod be, mint a gyártó nekem leszállítja, akkor miért venném tőled? Ha te drágábban tudod nekem leszállítani, mint a gyártótól megveszem, akkor miért venném tőled?

Ha viszont készletet halmozol fel, hogy rövidebb időn belül ki tudj szolgálni, akkor egy csomó pénzed bele kell tenned és bizonytalan, hogy vajon el tudod-e adni vagy a nyakadon marad, ezért kénytelen vagy drágábban adni, hogy megérje, viszont emiatt nem leszel versenyképes árban. Szóval ez ilyen öngerjesztő folyamat.


Ami nem kell azonnal, azt ott veszem, ahol legolcsóbb, mert a boltoknak nincs hozzáadott értéke. Számomra teljesen mindegy, hogy egyik vagy másik boltban veszem meg az előre már kiválasztott terméket. Ami azonnal kell, annál meg a sürgősség a döntő. Ott veszem meg, ahol épp vagyok, vagy ahol épp találok belőle készletet.

2022. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!