Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mai katasztrofális helyzetbe...

A mai katasztrofális helyzetben szégyen ha csak 800 ezer forint megtakarításom van? Amihez bármikor nyúlhatok ha gond van. Van még aki ilyen nyomorú helyzetben van, mint én? Egyedül élek, nem albérletben.

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 14:25
1 2
 11/14 krwkco ***** válasza:

"A mai katasztrofális helyzetben szégyen ... ?"

Nem szégyen, csak kellemetlen. Pl. ha elveszted az állásod.

De a többségnek ennyi mozgósítható tartaléka sincs.

2022. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Saját lakással nem olyan rossz ez. Manapság már olyan ingatlanárak és hitelkamatok vannak, hogy nem is tudnál venni. Szerencsés vagy, az emberek nagy részénél előrébb vagy. Nekem van 4,5 millió spórolt pénzem, de esélyem sincs ennyiből lakást venni, mostmár hitelre sem. Én pl örülnék, ha lenne egy lakásom es mellé 800 ezrem, hiszen könnyebb úgy spórolni ha nem kell albérletet fizetni.
2022. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban, már kisebb csodának számít, ha valakinek van bármilyen megtakarítása, főleg ha az illető albérletben lakik.

Kedves kérdező.

Egyáltalán nem szégyen, legyél magadra büszke, hogy van mihez hozzá nyúlni.

2022. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jó! Én 21-22 között veszítettem el 1-milliót egy ügy miatt és pluszban fel kellett vennem egy hitelt. Autóm soha nem volt és mindent elveszítettem. Most kezdhetem nulláról újra.
márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!