Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan futár szolgálat,...

Van olyan futár szolgálat, amelyik olcsó és megbizható is, na meg nem kinlódik a súllyal, hogy csak max 36kg!?

Figyelt kérdés
Lenne 4db ablak,amelynek a méretei 72*150 cm,a súlyát pontosan nem tudom,de a teszvesz futár,meg több ilyen futárnak is sok a KG.és igy nem szállitanak!Létezik olyan futár,aki leszállitaná kb.300km-ről nekem ezeket a dolgokat és aránylag olcsón?
2010. szept. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
kizárt..viszont a posta elhozza, darabját kb 2500-ért, ha nem több, mint 30 kg
2010. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A posta ugytudom 2200-ért hozza el az 30kg-ig,de nem tudom,hogy nem-e egybe adja a 4-et és nem hozza el!?
2010. szept. 27. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

sacc per kb-ra írtam, de 2200 nál tuti több, mert ablakot senki nem cígöl el a postára...800 Ft körül van a házhozmenetet/pakk + törékeny kezelés + start csomag 1700-ért


a lényeg, hogy egyben tuti nem hozza el, mert a max méret 30 kg és a 3 kiterjedésbeli oldala összesen max 3 m, leghosszabb oldal 2 m...

2010. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor a megoldás az lehetne,hogy külön-külön csomagolja és különállóként 4db csekkre adja fel a 4-et?
2010. szept. 27. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
az, de 10-12 alatt nem úszod meg
2010. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,de ha személykocsival megyek érte el,az sem olcsóbb,mert oda-vissza már 600km körül van! Akkor valószinű,hogy ez a megoldás marad! Csak azt nem értem,hogy miért nem csinál valaki olyan futár szolgálatot,ami legalább max 200kg-ig szállitana? Nem hiszem el,hogy egy furgonnal nem lehetne megoldani! Na meg van mikor több 100km-t mennek 1-2kg-os áruval,akkor már nem hozhatnák el az ilyen sulyokat is? Bonyolult ez nekem.
2010. szept. 27. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

A futárszolgálatnak a lényege, hogy egy furgont megpakolnak rengeteg kis csomaggal, amit egy viszonylag kis területen kell kézbesítenie. Egy ember ül a kocsiban, megérkezik a címre, beszalad, leadja a csomagot és kész.

Azokat, akik többen mennek, mert nagy és nehéz árukat kell pakolni, ami aztán megtölti az egész autót árufuvarozónak hívják és nem lesz sokkal olcsóbb mint neked lemenni.

2010. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!