Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tesztek akkor, ha hirtelen...

Mit tesztek akkor, ha hirtelen kell 1-2 ezer Ft, de nincs?

Figyelt kérdés
Pl nincs kitől kölcsön kérni és se arany ékszered se semmid amiot eladhatnál..ilyenkor mit tesztek?
2010. szept. 28. 11:47
 1/7 anonim válasza:
89%

Hát ez elég hülye kérdés. :P

Ha nincs mit eladni, nincs kitől kölcsönkérni, akkor nincs. Kész. Akármennyire fontos, akkor sincs. :P


Viszont én még soha nem kerültem ilyen helyzetbe. Elég becsületes vagyok, ezért bármelyik barátom/ismerősöm adna nekem ha kéne.

2010. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha hó végén kell pénz. Ilyenkor kiíratom a fizumból. Pl. 2000-t ( ez elég). És szólok, hogy most vonják le az egészet, vagy pl. csak 1000-rel kapjak kevesebb fizut.
2010. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én imádkozni szoktam. Mindig beválik.
2010. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Veszek le a kártyámról!
2010. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Vannak barátaim, akik ugyan nem állnak túl fényesen, de párezret tudnak adni, ha kell.

Valamint van egy kis megtakarításom, ahova alapból berakok havi párezret, sajna most még nem férek hozzá, csak egy év múlva, de akkor ez nagyon jó lesz az ilyen helyzetekre!

2010. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Vasgyüjtés MÉH telep,illetve forgalmas aluljárókban az alsó lépcső előtti rács alatt nem hiszitek el hogy mennyi apró van.Én az örsön szedtem ki egyszer a haverokkal brahiból,és most kapaszkodjatok 7000 azaz hétezer forint húsz perc alatt.Mint egy persely.
2010. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerzek vagy kérek kölcsön 2 ezret, de nem költöm el. Befektetem lesz belőle 4000, nahh akkor költöm el!:D:D
2010. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!