Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem jófogáson egy parfümöt....

Vettem jófogáson egy parfümöt. Nem azt küldte az eladó. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

38 000volt

Utaltam

Majd nem a képen lévő drága Baccaratot, hanem egy eleve tök gagyi utánzatát küldte.

Aminek köze sincs a hirdetésben szereplő képekhez

Nevét és számlaszámát tudom csak

Mit tehetek, átvert...azóta nem válaszol :( 39 000em bánta. Feljelenthetem? 1


2022. nov. 4. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfújkálod magadra.
2022. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb csak olyan oldalon vásárolsz, ahol az eladóról véleményt is írnak a vevők. Ilyen a Vatera, az eBay... és ott is csak akkor, ha 98% felett van az elégedettség, és az összes negatív kommentet is elolvasva még mindig megbízol benne...
2022. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TNiki válasza:

Sajnos, ha jól tudom, 50e Ft-alatt nem nagyon fognak vele foglalkozni a rendőrségen. Én is nagy parfümrajongó vagyok, és tapasztalatból mondom, ilyesmit csakis megbízható forrásból vegyél. A Vaterán többen is árulnak olyan illatokat, amiket kereskedelmi forgalomban már nem kapni de eredetiek. Meg tudod nézni az értékeléseket is.

Sajnálom, hogy így jártál.

2022. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!