Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson pár hónapja rendelte...

Jófogáson pár hónapja rendeltem valamit, most az eladó próbál megkeresni, erről a Jf. értesített, hogy kiadhatja-e az adataimat? Vajon mit akarhat? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Kb. fél éve vásároltam egy használt kerti bútort.

Minden rendben volt, akkor még telefonon is beszéltünk, hogy mikor tudja postázni, ill. én is jeleztem neki, hogy épségben megérkezett.

Most kaptam egy üzenetet a Jófogástól, hogy az eladó szeretné velem felvenni a kapcsolatot, és én nyilatkozzak egyértelműen, hogy milyen adataimat adhatják ki.

Egyelőre nem válaszoltam, mert elképzelni sem tudom, hogy több hónap után vajon mit akarhat.

Ti mit tudtok elképzelni?


Akkor úgy történt, hogy 16 ezerért volt feltéve a bútor, de házhozszállítási lehetőség nélkül. Én kerestem meg, hogy szálllítással tudnám megrendelni, ő pedig segítőkész volt, feltette újra a hirdetést. +2400 Ft lett volna a szállítás díja, de úgy tette fel, hogy ingyenes szállítással, azaz én végül csak a 16 ezret fizettem, neki ebből jött le a szállítási díj.

Ennyi jutott eszembe, de nem hinném, hogy ezt most veszi észre, hónapok múltán, és utólag akarná kifizettetni.



2020. máj. 22. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted azt mi honnan az istenből tudjuk, hogy mit akar tőled?


Akarsz vele beszélgetni --> vedd fel vele a kapcsolatot vagy szólj a jófogásnak, hogy kiadhatják az adataidat


Nem akarsz vele beszélgetni --> ne csinálj semmit

2020. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ha nem tudod értelmezni a kérdést, vagy nincs ÖTLETED, akkor nem kötelező válaszolni.


Járhatott már így más is, vagy valakinek beugrik valami okosság, ami nekem eszembe sem jutott.


Tudod, EZÉRT írtam ki a kérdést, mivel erre való ez az oldal!

2020. máj. 22. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Kár hogy nem tudod megköszönni és törölteted a segítő válaszokat...
2020. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A negyedik értelmetlen válaszod, aminek semmi köze nincs a kérdéshez. Nem unod még? Nyilván azért törölték, mert úgy ítélték meg, hogy értelmetlen és csak trollkodsz. Nem járultál hozzá érdemben a kérdéshez, csak agyadra ment a karantén.

Ezen nincs mit megköszönni, a válaszaid semennyire sem voltak hasznosak.

2020. máj. 22. 13:59
 5/6 anonim válasza:

Neem hinném, hogy azon a 2400ft-on akarna rugozni ennyi idő után...

Végül beszeltetek?

2020. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem írtam vissza a jófogásnak, hogy milyen adatot adhat ki.

Tartok ettől az egésztől, mert nem találtam rá észszerű magyarázatot.

Olyasmire gondoltam, hogy esetleg valami érzelmi kötődése van a dologhoz, amit akkor dühből eladott, és most szeretné visszakapni. Lehet hülyeség, de ezt nem kockáztattam meg, nekem pont jó a mérete, meg jó áron volt.

2020. máj. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!