Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sokat emlegete...

Mit gondoltok a sokat emlegetett 20% os inflációról (beleértve az élelmiszerek drágulását is)?

Figyelt kérdés
Nem érzitek e furcsán magatokat a 20% hallatán...A gyakorlati életetekben Ez körülbelül hány százalékos inflációt jelent, ha azon termékekre gondoltok amit Ti vásároltok, ami mindenképpen kell a megélhetéshez?
2022. nov. 9. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért 20% a hivatalos infláció, mert az árstopokkal kozmetikázzák.

A valós infláció, amit érzek az kb 40% körüli.

2022. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az árstopok kommunista kártevések, látszatmegoldások. Kb mint ha valaki a tenyerével akarná lenyomni a vizet a túlcsorduló fürdőkádban ahelyett, hogy elzárná a csapot.
2022. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy én már az őrület előtt is, évek óta tudatosan vásárolok, saját márkás termékeket, heti menü tervezéssel írok listát, megyek a boltba, nem csábulok el sehova. Baromire büszke voltam magamra, erre most kilőtt minden, és még csak az sincs, hogy jó akkor most lentebb adok, vagy saját márkásat veszek, mert eddig is azt vettem.. és baromira sok pénz elmegy most ugyanarra, mint régen.


maradnak a sárgacimkés termékek, de itt a helyi tesco-ban kb azonnal elkapkodják őket. helyi termelőtől sem tudok vásárolni, drágábbak mint a hiperben, szóval meg vagyok lőve.

2022. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!