Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlottak nekem 10%-os...

Ajánlottak nekem 10%-os biztos befektetést. Van jobb?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 23:13
 121/175 A kérdező kommentje:
" a feltételezés az " nem feltételezni kell hanem tájékozódni. Mondjuk ez érvényes A 117.-re is. Ha tájékozódás nélkül állítja valamiről hogy biztos, na éppen az az átverés.
2022. nov. 25. 21:03
 122/175 anonim ***** válasza:
63%
Nem szabadul fel semmi, 25000-ért veszel meg x mennyiségű árut. Ezzel nem befektetési hozamot generáltál, hanem megspóroltál 25000 ftot ennek az x mennyiségű árunak a megvételén, azaz szimplán olcsóbban vettél meg valamit… a jövedelmed el nem fogyasztott részét megtakarítottad jövőbeli fogyasztásra. Kérdés, hogy a megtakarításodat mibe fekteted, kiszámoltam melyik verzióval hogy jársz. Innentől kezdve rajtad múlik mihez kezdesz az infoval. Több mint elég érvet olvashattál itt mint amennyi bőven elég egy elvárható felfogóképességű egyén számára a belátáshoz.
2022. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/175 anonim ***** válasza:
63%
Javaslom számold ki te magad a saját jellemző fogyasztási szokásaid, jövedelmed alapján, melyikkel hogy jársz… itt bőven elég segítséget kaptál ehhez, sok sikert!
2022. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/175 A kérdező kommentje:

Jó persze akárhogy lehet nevezni de ezt már leírtam nem az számít hogy befektetésnek nevezed e vagy sem hanem hogy előnyösebb e annál amit befektetésnek nevezed.


Legalábbis a boltban nem nyelvészkedésért adnak kenyeret hanem pénzért.


De nem csak ez a gond, hanem írtam is, amit számoltál azt hibásan számoltad mert a felszabaduló pénzt hagytad volna elinflálódni. (Olyan pénzt ami lekötés esetén nem szabadul fel így ott nem lehet újra befektetni). De attól még úgy lenne teljesebb a kép ha ott ahol felszabadul nem párnában tartanak hanem befektetnéd. Ha egy előnyösebb konstrukció előnyeivel nem élsz, akkor nem is lesz előnyösebb. De ez megint az átverés kategória. Érdekes hogy velem hozzátok kapcsolatba az átverés fogalmát miközben ti alkalmazzátok.

2022. nov. 25. 21:14
 125/175 A kérdező kommentje:
123 nem a kiszámolása a kérdés hanem hogy van e jobb. Eddig az derült ki, hogy csak akkor van jobb, ha nem használjátok ki az előnyeit.
2022. nov. 25. 21:17
 126/175 anonim ***** válasza:

Van-e jobb???, de minél azt persze nem árulod el...

A képzeletedben létező valaminél, semmi nem lehet jobb, mert az már realitás lenne!

2022. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/175 A kérdező kommentje:

De hisz elarultam. De akkor leírom újra.


10% plusz, biztos. (Kockázatmentes)

A 10% két hónap után jön nem 1 év után.

A tőke pedig saját tempóban levásárolhato, de kizárólag ebből megelni nem érdemes mert nem minden ott a legkedvezőbb ahol levásárolhato.

Szóval ha a számok stimmelnek de csak egy év után vasarolhato le a tőke is meg a kamat is az rosszabb. Ha kicsit több a kamat de szintén csak egy év után akkor max egyenlő.


Nem a neve számít hanem a kondíciók, nem szócséplés érdekel.

A lényeg hogy amit eddig írtam az ennél mind rosszabb volt.

2022. nov. 25. 22:14
 128/175 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy amit eddig írtak az ennél mind rosszabb volt.
2022. nov. 25. 22:17
 129/175 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam az elején, hogy vagy MLM vagy átbaxás. Jelentem, a másodikhoz áll közelebb: piramisjáték.
2022. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/175 A kérdező kommentje:
Átbaszás akkor lenne ha nem lenne 10%. Így hogy van jobb mint az eddig elhangzottak. Nem egészen ez az átbaszás definíciója.
2022. nov. 25. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!