Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem veszem át...

Mi történik, ha nem veszem át a postán a nekem elküldött, postán maradó utánvétes csomagot?

Figyelt kérdés
Meddig örzik és mi történik a csomaggal, ha nincs átvéve?

2022. dec. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

5-10 napig lehet átvenni, attól függ, hogy a feladó hány napot kért.

Ha webshopból rendeltél, akkor nézd meg az ÁSZF-et. Egyre több olyan webshop van, ahol akkor is ki kell fizetni a szállítási költségét, ha nem veszed át a csomagot.

Ha nem veszed át, akkor visszakűldik a feladónak.

2022. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy 5400 Ft-os csomagról van szó.
2022. dec. 12. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért rendelted, ha nem akarod átvenni?
2022. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ajándéknak rendeltem valakinek, és ma megtudttam, hogy már van ilyen eszköze, amit én ajándéba gondoltam ki neki karácsonyra. Mikor megtudttam, hogy van már neki olyan, akkor már sajna késő volt, elküldtem a rendelést a termékre.
2022. dec. 12. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vedd át, majd írj a webshopnak, hogy elállsz a vételtől, visszaküldenéd.
2022. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam még tegnap gyorsan egy e-mail a webárúház címére, hogy mi történt. Még nem adták postára így törölni tudták a rendelést. Szerencsésen megoldódott a helyzet.
2022. dec. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!