Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meghosszabbitják igy a bérleti...

Meghosszabbitják igy a bérleti szerződést? Nagyon félek. Önkormányzati bérlakásban vagyok

Figyelt kérdés
Január végén lejár az 5 éves bérleti szerződésem az önkormányzattal.Meg kell hosszabbitanom..Egyedül vagyok a 2 kislányommal ezt ők is tudják.Az elmün az éves számla miatt nagy tartozás van de a HID családsegitő segit rendezni..Még a vizre kérek részletet azon 30000 ft van de nekem egyedül sok..Igy hogy törlesztem kirakhatnak a lakásból?Baj hogy nem 0-ás számlát viszek?Kétségbe vagyok esve.Ha kiraknak hova megyek?Én mindig igyekeztem fizetni mindent..De most hogy a nagy lányom iskolás lett kicsit üres a pénztárcám
2010. okt. 1. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy kirakhatnak e. De nekünk a hosszabitáskor kértek valami 150 ezer forintnyi összeget mivel megemelkedett az ingatlan értéke ahoz képest amikor vettük. De valahogy elintéződött és nem kellet.Ez abban az esetben érvényes gondolom ha megvetted a bérleti jogot ha csak simán béreled mint egy albérletett akkor sztem nem érvényes. Viszont ha bérleti jogod van akkor járj utána.
2010. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!