Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2022 nyár óta a Vodafone-nál...

2022 nyár óta a Vodafone-nál nagyjából 80%-al emelkedett meg idáig a tel. számlánk. Nem beszélünk többet, és az internetet sem toldjuk meg. Más is járt így, hogy szépen lassacskán emelték az árakat? Érdemes lenne váltani? Tippek? Köszi.

Figyelt kérdés
Nincs külön internet modem és semmi sem, csak 3 telefon előfizetése.

2023. jan. 5. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemcsak emelték hanem ráb.sztak egy csomó büntetést a saját számlázási hibájukból. Ugyanekkor volt hogy egyoldalúlag meg is hosszabbították a szerződést kötbérrel meg mindennel együtt mert ők küldtek egy e-mailt ami nekem nem érkezett meg és azért ráutaló magatartással úgy vették hogy nem emeltem szót ellene tehát jóváhagytam. Ja voltak ilyenek. Az elmúlt 10 évem legjobb döntése volt hogy otthagytam őket a büdös p.csába. Inkorrekt ügyfélgyűlölő cég minosíthetetlen szolgáltatással.
2023. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vélem már a belépés napján inkorrektek voltak. Szerencsére csak egy 1-2 ezer forintos rejtett költségről volt szó. Amint lejárt a hűség, azonnal otthagytam őket.
2023. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

S a hibát nem közölték utólag hogy bocsi de elszámoltuk?

Az a furcsa nekem hogy a Vodafone már többször becsapta az ügyfeleit, és éli világát. Semmi szankció stb.

A 20 as vagy 30-as szolgáltatók jobbak?

2023. jan. 5. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor nagyjából két hét munkával sikerült bebizonyítanom hogy 800 Ft-ot tévesen számoltak el az be tudták a következőbe ami ugyanannyi maradt mert ugyanúgy rá is tették arra is a büntetést. De az embernek egyszerűen nincsen kapacitása arra hogy minden számla után nyomozzon meg hetekig kutasson hogy mit hol ronthattak el hogy aztán emailek meg telefonok tömkelege után esetleg megvédjem az igazamat. Inkább váltottam amint lehetett.
2023. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Családban volt 30-as, aki szinten megjárta. Én 20 éve vagyok most Yetteles (a Voda dual simbe ment), eddig mindig minden rendben volt. Az újabb névváltoztatás óta is.
2023. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es, igen tudom elég a közüzemi számlákat átnyálazni, nem pedig még ilyenekre is koncentrálni hogy már megint mivel akarnak átverni.


Mert hogy sajnos valami mindig van. Átszámolni a bevásárlás utáni blokkot, meg mindent is. Habár a bevásárló nyugtát elég könnyű számolni már.


Szomorú hogy ilyen rabló világ van :(

2023. jan. 5. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A telekom velem mindig korrekt volt. Magentában nagyon jó, főleg hogy a net optikain jön. Összesen ilyen durcijaim vannak, hogy felhív, hogy tájékoztasson, hogy megszűnik a régi csomagom, akarom-e az újat, ami párszáz forinttal több havonta, meg nem 300 hanem 500Mbit/s a neve. Rákérdeztem, a garantált marad ugyanaz, tán felfelé vastagszik kicsit. A gigabitesük nagyon jó egyébként, ott asszem 300 a garantált, bár ahányszor ránézek, nekem is majdnem annyi, azért streamhez ehhez-ahhoz jó a tudat, hogy kapod a sávszélt. És fölfelé is ugyanannyi a gigás, az a nem semmi.
2023. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!