Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet még jobban...

Hogyan lehet még jobban spórolni, ha már mindent megpróbáltam és kevés?

Figyelt kérdés
Már a régi kenyeret veszem, és olcsó kajákat (sárgaborsó, búzadara, zabkorpa) eszek, a rendes cigit leváltottam töltöttre, és a rendes bort a gagyi 2 literesre, mégis épphogy túlélem a hónapot. 41 évesen vissza kéne költöznöm a szüleimhez falura? De akkor meg elbuknám a jelenlegi munkahelyem is. Én már nem tudom mi lenne a jó, mert olcsóbb albérletet se találok...

2023. jan. 7. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

"a rendes cigit leváltottam töltöttre, és a rendes bort a gagyi 2 literesre"


Két kiiktatható dolog ami nem létszükség.


Esetleg másik munkahely keresés.

2023. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

“a rendes cigit leváltottam töltöttre, és a rendes bort a gagyi 2 literesre”


Pont itt.

2023. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A cigi meg a bor nekem létszükség! Lehet vissza is váltok az igazi borra (mert a jelenlegitől rosszul vagyok) és inkább éhezek. Vagy hazaköltötök. Úgyis kapnám 3 hónapig a munkanélkülit.
2023. jan. 7. 09:37
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy telesen lefáraszt a jelenlegi munkám, és amíg dologzok időm sincs mást keresni....
2023. jan. 7. 09:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem létszükség, neked sem, csak alkoholista vagy.


A létszükség az a víz, oxigén és az étel. Ezen felül semmi sem létszükség.

2023. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pff. Én más vagyok. Vegyük úgy hogy nekem víz helyett bor kell, és levegő helyett cigi. Ezen túl is ugorhatunk, mert ezekből nem tudok engedni. Vegyük úgy hogy le se írtam.
2023. jan. 7. 09:45
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

6


Akkor edd a többnapos kenyered meg a korpáid. Ennyi az egész.

2023. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pirítva stb melegszendvicsnek nagyon jó az 1-2 napos. De jól van látom itt nem kapok normális választ. Bár mondjuk nincs is jó válasz. Leszámolok azt amíg kapom a munkanélkülit lesz időm és keresek egy jobb helyet. Ez a legjobb ötletem.
2023. jan. 7. 09:49
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Kérdés nagy valószínűséggel provokáció (Kérdező kommentjeiből ítélve), jelentendő.
2023. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél egy üveg pálinkát aztán igyál meg minden nap vagy 3 fél decit ès olcsóbban kijössz mintha minden nap megvennéd a bort.
2023. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!