Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » December 9-én bevittem a...

December 9-én bevittem a táppénzes papíromat a munkáltatónak, de még mindig nem utalt az OEP, mennyi idő még?

Figyelt kérdés
Gyerekkel voltam itthon 5 ös kóddal. Egyszerűen nem küldik a pénzt. 40 nap telt már el. Hol lehet érdeklődni hol jár?
2023. jan. 15. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben kérdezd meg a munkáltatód, hogy mikor adta le az igénylést (ha leadta egyáltalán). Ha leadta, akkor pedig a területileg illetékes neakot.
2023. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Állítólag december közepén leadta.
2023. jan. 16. 17:31
 3/10 anonim válasza:
December elején adtam le a táppénzes papíromat (novemberit), el is küldte a munkáltató. Azóta sem érkezett meg a pénz, és a nálunk dolgozó hr-es sem kapott még róla infót.:(
2023. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem közben kiderült hogy mégsem adták le... :/

Lehet neked is elfelejtették

2023. jan. 19. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha minden le van adva és nincs hiány, akkor viszonylag gyorsan utalnak. Én a múlt héten adtam le több gyápot is, több különböző megyébe, már mindegyiket kiutalták. Szóval vagy nem adták le a táppénzigyénlést, vagy hiányosan/hibásan adták le és nem csinálták meg a javítást.
2023. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát nekem elvileg biztos leadták, szóval nem tudom, mi van. (3-as voltam)
2023. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami gubanc van valószínűleg, mert szerintem egyik megyében sincsenek ennyire elmaradva.
2023. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem kedden adták le, csak jön már a jövőhéten. December 9 óta...
2023. jan. 20. 15:26
 9/10 anonim válasza:
Én több embertől hallottam, hogy nem kapta meg... (Csongrád megye)
2023. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nem jött meg azóta sem a pénz. Hát elmennek ezek...
2023. jan. 28. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!