Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni eurojackpo...

Valaki tud segíteni eurojackpotba?

Figyelt kérdés
Ugye most lesz ez az akció valami bónusz húzás, azt hol tudom majd megnézni nyertem e vagy sem?
2023. jan. 18. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Szerencsejáték Zrt. honlapján rákattintasz az akcióra, és minden tudnivalót elolvashatsz.

Olyan nagybetűs fejezetcím is van, hogy „Hogyan tudhatod meg, hogy nyertél-e?” A weboldalon a NYEREMÉNYJEGYZÉK gombra kattintással, vagy Lottózókban: a kihelyezett nyereményjegyzéken, vagy újságokban: Szerencsemix újságban, a Nemzeti Sport Sportfogadás melléklet 2023. január 25-i számában.


Egyébként, minden ilyet a Szerencsejáték Zrt. honlapján, alul, a > Nyereményjegyzék linkre kattintva nézhetsz meg.

Amelyik akciónak már történt sorsolása, felül van, látványos, színes sávokban, a megfelelőnél a NYEREMÉNYJEGYZÉK gombra kell kattintani.


A 2023. január 16-22. közti „Januári Eurojackpot és Joker akciónak” január 24-én lesz a sorsolása, még nem látható eredménye.


Ha online játszol (interneten, SMS-ben/Okoslottó alkalmazással) akkor nyeremény esetén megjelenik a fiókodban az összeg, illetve SMS értesítést kapsz.

2023. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!