Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson csalás áldozata...

Jófogáson csalás áldozata lettem! Van aki vissza tudta szerezni a pénzét ?

Figyelt kérdés
Sajnos én is csalás áldozata lettem a jofogason keresztül. A beszélgetés tele volt hibával nem voltam elég figyelmes leemeltek a kartyamrol nem kicsi összeget. Az penz belföldi szamlaszamra ment. Aki esetleg így járt vissza tudta szerezni a pénzét? Azt nem értem hogy a beszélgetés alapján fordító programmal irt a csaló , de mégis az utalás belföldi és a neve is. Most akkor külföldi vágott at ? Van bármi esélyem hogy meglegyen a pénzem ? Köszi a választ!
2023. jan. 18. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést a rendőrségen.
2023. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fszba siekrult ezt osszehozni? Megadtad a kartyaadataids? Vagy a netbanki belepesedet?
2023. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
SMS kódot küldtem vissza amivel beléptek a netbankomba, és már indítottak is az utalást . Semmi bankkártya adatot nem adtam meg.
2023. jan. 18. 21:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
és honnan tudták a netbankod felhasználónevét és jelszavát?
2023. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én se. Semmi bankkártyával kapcsolatos kódot nem adtam meg. Csak az sms kódot küldtem vissza , mintha már tudtak volna minden mást. Tettem feljelentést egyébként nyilván ez volt a második dolgom a bankkártya és a netbank letiltasa után.
2023. jan. 18. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben benne voltál. De ha szerencséd van, a bank visszaadja a pénzed.
2023. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapból azt se értem, hogy az sms kódot minek küldted el bárkinek is.


Ahhoz senkinek semmi köze rajtad kívül.

2023. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha jól értem, egy idegen be akart lépni a netbank fiókodba, amiről értesítést kaptál sms-ben. Nem érted, honnan tudták a felhasználóneved és jelszavad és azt sem hogy mit akarnak csinálni, mégis megadtad az sms kódot, hogy be tudjanak lépni.


Most tényleg, egy jófogásról ismert ismeretlennek? Mi volt az elképzelés?

2023. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Itt te voltál a jófogás!
2023. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mekkora összegről van szó? Rendőrségnek is jelezném a helyedben.
2023. jan. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!