Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson miért kell a vevőnek...

Jófogáson miért kell a vevőnek az eladó e-mail címe?

Figyelt kérdés

Jófogáson miért kell a vevőnek az eladó e-mail címe?

Mikor üzenetbe is írhat, meg a telefonszámot is tudja.


2023. jan. 22. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Lehet azért, hogy feltörjenek, de szitu függő

Ha egy csomagot akarok feladni a számára én is elkérném az e-mail címet is!

2023. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Atvereshez. Amint megvan a cimed, onnantol a jofogas monitorozott, naplozott rendszeret kikerulve tud bombazni uzenetekkel, amiben aztan hamar rater a lenyegre: akar 2x annyit is fizet a cuccert csak hamar-hamar add fel es ha feladtad akkor 'felszabadul' az osszeg. Na ilyen ugye nincs, de kapsz egy kamu skot banki 'kivonatot' hogy felfuggesztve kaptal jooo sok penzt, csak add mar fel vegre a cuccot pl. Lengyelorszagba (mikozben a 'vevo' olasz, angol, stb.).
2023. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hírdetem feladással és nem is akarom.

Írtam, hogy a telefonszám és Jófogás üzenet bármikor használhatja.


Most olvasom, hogy sok 30-as szám adatait feltörték.

[link]


A jófogáson meg ott a bankszámlaszámom és e-mail, amihez a számlaszám is kapcsolódik. Gondolom ezért próbálkoznak be.

Innentől 10-ből 2 esetbe már nyert ügyük lehet.


Igen 30-as vagyok.

2023. jan. 22. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
átverés és lehúzás megy kamu profilokról.
2023. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy csalási mód. Ha megadod, akkor oda küldenek neked egy linket, amin keresztül „biztonságosan” belépsz a netbankodba a fizetéshez. Persze nem oda léptet be, csak az adataidat lopják el így. Ha valaki ezt kéri, az mindig legyen gyanús. Ne dőlj be. Én ezért is Vaterázom, ott ezt nem tudják eljátszani.
2023. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt ma kaptam egy másik hírdetésre a Jófogáson.:

"Üdv! nagyon érdekel a bejegyzésed. Küldje el emeiI címét és megrendelem a kiszállítást a jofogastól."

2023. febr. 2. 22:33
 7/8 anonim válasza:
Sokszor kapok én is ilyen üzenetet.
2023. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az elmúlt 2 hónapban rengeteg ilyen "kamuvásárlótól" kaptam levelet! Csak az e-mail címem akarta mindegyik!
2023. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!