Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A GLS szolgálat éjjel is...

A GLS szolgálat éjjel is dolgozik vagy csak munkaidőben?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy éjjel is szállitják pl. az automatákba a csomagokat? Gondolom pl egyik városból a másikba megy teherautó a központokba. Természetesen nem a cimre kiszállitásra gondoltam mert a cimzettek alszanak ejjel

2023. febr. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka nem szállítanak.
2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Este 8ig vannak a felvétek
2023. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem igen. Rengeteg csomagot szokott hozni nekem a gls és szinte egytől-egyig éjszaka “utaznak” a csomagjaim a gls központjából egy vidéki megyeszékhelyre. Általában 22 óra körül ér be a központba (Alsónémedi) és hajnal 4-5 körül ér Békéscsabára az elosztóba, ahonnan délelőtt kihozzák a címemre egy szomszédos városba. Ez alapján éjjel is dolgoznak elméletileg. Szerintem automatákba nem teszik be a csomagot éjjel mert arra külön alkalmazott van, csak a szállítás folyik az elosztó központok között.
2023. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A depók közötti szállítás megy éjszaka is, de automatába nem helyeznek el csomagot.
2023. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Igen, az èjszakai szállìtás depók között lètező meló, csak èppen azt kamionokkal viszik termèszetesen.

A szemèlyes/csomagautomatás köznyelvi futár állások hètköznap napközben mennek.

2023. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!