Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 53 ezer Ft-om van. Hogyan...

53 ezer Ft-om van. Hogyan osszam be a pénzemet, ha 8-án kapok fizetést?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 16:53
 1/7 anonim válasza:
100%

Milyen kiadásaid várhatóak? Lakbér, kolidíj, rezsi?

Az étkezést talán szűkösen ki lehet hozni ebből.

2023. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lakbért, már fizettem. Kiadásom, már csak anyukámnak venni szülinapjára venni valamit.
2023. febr. 13. 17:44
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha tényleg nincs más várható kiadásod, akkor azt nézd végig (akár netbankon keresztül), hogy mennyit költesz általában kajára egy hónapban (menzán eszel, főzöl, reggeli, vacsik, stb). Anyudnak esetleg kézzel is készíthetsz valami ajándékot, vagy veszel egy szép füzetet stb. Ő se akarná, hogy akkor költs drága ajándékra, amikor utána tőle kell kölcsönkérned ételre.
2023. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sosem kölcsönkérni
2023. febr. 13. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak ételt vegyél, meg ami a napi tisztálkodáshoz kell. Ne most vegyél meg hosszú távra előre semmit, csak ami belefér és tényleg nagyon olcsó.

Nem is igazán értem, mi itt a töprengeni való.

2023. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hirdess meg pár cuccot, ha kevésnek látod a megélhetésre a fennmaradót, leginkább az ajándék után.
2023. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak írj verset, az személyes és ingyen van. Azt add egy csokival pl
2023. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!