Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a LionsGate...

Hogy lehet, hogy a LionsGate szerű piramisjátékokhoz hétköznapi emberek ennyire képesek vállalni az arcukat és szemébe hazudni másoknak? Nem bünteti a törvény gondolom az ilyeneket.

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Akik meg ennek részei néhány tizesért teleírkálják a weboldalakat az "érveikkel". Milyen emberek vagytok ti?
2023. febr. 22. 09:09
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Idézet egy másik helyről:


"Két tábor van:

- a vakon hívők, akik tényleg hiszik, hogy ez egy örökké tartó lehetőség, igazi munkának gondolják, iszonyatosan sok pénzkereseti lehetőséggel

- a másik tábor akik úgy vélik, hogy ez egy pilótajáték (nézz utána mi az, mikor dől be, stb), és ők most úgy vélik, hogy összejöttek azok a jelek, amik eme (tényleg fantasztikus) lehetőség végét jelentik.


És igen, nagyon nehéz döntés, hogy kinek lehet hinni, mindkét tábor érvel a maga verziója mellett. Az biztos, hogy a következő napok izgalmasak lesznek."


Képzled, én benne vagyok ebben (és nem pár tizesért egyébként), mégsem írok érveket arról, hogy milyen jó dolog, mert én a második táborba tartozom. Nem vagyok Einstein, de annyira hülye se, hogy bevegyem amivel hülyíteni próbálják az embereket.


Szerintem akik mostanában ennyire ellenzik ezt és a projekt bukását kívánják, azok csak irigyek, mert nem tudtak időben beszállni, most meg már ugye késő.

De mindig is lesz ehhez hasonló lehetőség, csak meg kell találni időben!

2023. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Most te komolyan azt akarod bemagyarázni, hogy lehet full valid egy ilyen egyértelmű csalás, és az, hogy a beszállók tábora is legalább annyira lehet biztos abban, hogy ez egy teljesen reális és szabályos gazdasági szerveződés, mint az épeszűek abban, hogy ez egy pilótajáték? Ez is elég gagyi és szánalmas, hogy te aztán időben beszállsz és szarrá keresed magad :D mennyit kerestél ugyan? Császárnak hiszed magad, hogy kerestél 40-50 ezer forintot ezen a bulin? :D
2023. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából az egész világ úgy működik, hogy az értelmesebbek a butábbak kárára tudnak gazdagodni.

Ebbe időben szálltam be annak idején, de volt amivel buktam, mert későn léptem be.

Sajnálom a naiv embereket, akik komolyan elhitték a sztorit. De mentségükre szolgáljon, hogy iszonyat jól felépítették, volt pár pont, amikor én sem értettem már, hogyan működhet, honnan van ennyi lóvé benne. És azért fájdalamas volt a felismerés, hogy mennyi megvezethető, buta ember van, amitől működni tud egy ilyen.

Egyébként eszembe se jutott volna magamat császárnak nevezni, amúgy korántsem 40-50 ezret kerestem rajta, hanem bőven millió felett.

De szerintem elbeszélünk egymás mellett ebben a témában, az kiderül a hozzászólásodból, hogy neked savanyú a szőlő... Én ilyenkor inkább csendben maradnék. :)

2023. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ebbe időben szálltam be annak idején, de volt amivel buktam, mert későn léptem be."


Igen oszt mennyit kerestél? 30 ezret? Erre vered magad? 😂

2023. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem tanultál meg még olvasni és szöveget értelmezni? Írtam, hogy bőven millió felett kerestem vele.
2023. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!