Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az exem megcsalt eljegyzés...

Tusi8862 kérdése:

Az exem megcsalt eljegyzés után két héttel, ezért eladom az eljegyzési gyűrűmet, hol tudom a legtöbbet kapni érte?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 15:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
7%
Én ingyen adnám valakinek.
2023. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Én az eljegyzési gyűrűt visszaadnám.


Bemész pár zálogházba és megkérdezed.

2023. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Na, ezért nem kell eljegyzési gyűrűt venni.
2023. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
15%
Ha komoly lenne a kerdes, nem kene hozza a sztori.
2023. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett, én lány vagyok. Az exem eljegyzés után csalt meg két héttel. A gyűrűje már nem kell és pénzé akarom tenni, ahol a legtöbbet adják érte. Kérem csak olyan válaszoljon, aki tudja hogy hol lehet értelek többet kapni.
2023. febr. 28. 15:44
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Ha a sztori igaz, akkor előbb tudatnod kellene vele, hogy szakítasz, és a gyűrűt vissza kell adnod.
2023. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Ügye azért nem üt meg a guta, mert nem a kérdésre felelünk. Ha téged csaltak meg, akkor is visszajár a gyűrű neki. Ez a minimum.

Azt meg senkitől se várd, hogy az ország összes üzletét leellenőrizze, felhívja stb., és mélyreható elemzést készítsen az elérhető árakról. Ez egyébkéntis alku kérdése.

2023. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Zálogházban megmondják, amúgy ha megcsalt, meg sem érdemli, hogy visszakapja a gyűrűt, így járt, nem kellett volna félreqrni, főleg eljegyzés után.
2023. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
53%
Odaadhatnád a gyűrűt annak, akivel megcsalt, hogy előtte téged jegyzett el.
2023. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Mégis honnan a francbol veszitek hogy visszajár a gyűrű?😅😅 Onnan, hogy a filmekben szakításkor vissza szokták adni, vagy mi? Ha odaadsz valamit valakinek, akkor az onnantól az övé. Evidens, nem?


Csak simán guglizz rá a környékbeli zálogházakra, és válassz ki egy szimpatikusat.

2023. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!