Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tartoznak nekem 20ezer forintt...

Tartoznak nekem 20ezer forinttal paypalon utaltam viszont bizonyiteknak csak egy discordos beszelgetes van tudok vele valamit kezdeni vagy off? Nem sok csak hat na :)

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat nem tudsz kezdeni vele, vagy ha tudnál is nem érdemes, mert többe kerülne a leves mint a hús. Ha egy egyszerű kölcsön volt, akkor szerintem felejtős. Mindig csak annyit adj kölcsön, amennyit nem félsz elbukni. Ha valami vásárlással kapcsolatos átverésről vagy csalásról van szó, akkor viszont érdemes lehet feljelentést tenni, mert valószínű nem te vagy az egyetlen.
2023. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak sima kölcsön
2023. márc. 6. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Paypalon biztos, hogy van nyoma, de a rendőrség nem biztos, hogy foglalkozni fog vele.
2023. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy egyszerű kölcsönről van szó, akkor a rendőrség biztosan nem fog foglalkozni vele.
2023. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha paypalon mint "szolgáltatásért" fizettél, akkor vissza tudod szerezni a pénzed, viszont ha család/barát opciót választottad küldésnél akkor nem.

A rendőrség nem fog ilyen összeggel foglalkozni.

2023. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha család/barátként küldted, és a fizetés bankkártyáról történt, megpróbálkozhatsz egy chargeback-kel a bankban pl. arra hivatkozva, hogy nem hajtottál végre ilyen tranzakciót.
2023. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csalad/barat
2023. márc. 7. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha család/barátnak adsz kölcsön, akkor ne a bizonyítékon törd a fejed, hanem beszéld meg vele, hogy adja meg amivel tartozik. Akár kisebb részletekben törlesztve. A kommunikáció sokkal többet ér az erőnél és talán még a barátság is megmenthető lesz - különben meg úgysem barátság...
jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mar regi hiaba irtal hozza
jan. 23. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint megkaptad a pénzt?
jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!