Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy temetés mindennel együtt? Reális hogy hamvasztas és urnas temetés 300 400 e? Nem lehet kérni hogy otthon a saját kertjében temethesunk el valakit?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

#10 "ha nem tudod, kérlek ne írj ostobaságot."


Fogadd meg a saját tanácsod.Azt írtam, nem áshatsz el a kertedben embert.Erre leírod, hogy ez ostobaság.Miért is?Ez igaz.


Ajánlom figyelmedbe továbbá a #9 hozzászólásom.Szívesen.

2023. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

#10 "Arra azért kíváncsi lennék, hogy szerinted mi lesz azokkal a disznókkal, amiket vidéken tartanak, és elhullanak"


Nem kell nekem kvízkérdéseket feltenni.Leírtam, hogy hivatalosan nagytestű állatot nem áshatsz el.Le kell adni a dögtelepen.Mit nem fogsz fel?Azzal ne gyere, hogy egyesek nem tartják be a törvényt, attól még van rá törvény

2023. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te itt éled ki a frusztrációdat, mert otthon vagy egyedül élsz, mert senki nem visel el, vagy ott nem lehet szavad?
2023. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ezt kitől kérdezed?tőlem vagy valamelyik hozzaszolotol?


Én csak hallottam hogy ennyi egy ismerősömtol és nehezen tudom elkepzelni hogy mindenki ezt ki bírja fizetni mondjuk egy masodrangu csori rokon után ahol meg örökség se marad.

És irreálisnak tartom.

2023. ápr. 9. 20:53
 15/16 anonim ***** válasza:

Embert nem lehet elásni, csak a hamvait. Háziállatból pedig csak a kistestűeket, amibe beletartozik pl, a nagytestű kutya is, de a lovadat már nem áshatod el.

Mi mondjuk elásattuk markolóssal, de ez más téma... Gondolom itt azon ugrott ki a hiszti, hogy a kutyát se lehet otthon elásni. De, el lehet és szabályos is.

2023. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 érdeklődő35 válasza:

Most temetjük édesapámat.

495.000

Ebben minden benne van. Kórházi költségekről hamvasztáson, urnán át, ravatalozóig, Temetéssel. Koszorú nincs benne.


De ha jól tudom lehet urnát otthon is tartani, de akkor biztosítani kell a kegyeleti lehetőséget a rokonoknak lényegében bármikor...

dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!