Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkeresni egy...

Hogyan lehet megkeresni egy 60 millió Ft-os ház árát 5 éven belül hitel és kölcsön nélkül?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Nézegetem a lakásárakat és döbbenetes. Egyszerűen nem tudom elképzelni miért nem érdemlem én ezt meg. Valószínűleg a túlnépesedés miatt vannak ilyen árak és bérek, de az is lehet, hogy egyedül maradnék benne, akkor meg minek nekem.

2023. márc. 25. 20:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Ennyi már havi 1 milla megtakarítással megvan 5 év alatt. IT-ban pl. még középvezetőnek sem kell lenned ehhez.
2023. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
3-asnak: a többi ember miért nem érdemli meg? Miért nem dolgozhat meg érte?
2023. márc. 26. 03:48
 13/36 anonim ***** válasza:
80%

12: Miért gondolod, hogy minden ember megérdemel pár évi munkára 60 milliós házat? Kinek kellene ezt biztosítani a számukra?


Munkád után bért kapsz, attól függően mennyire hasznos, hiányszakma és mennyi értéket teremt. Havonta 1 milliót spórolni viszont rengeteg, az emberek töredéke képes ra, nagyon ügyesnek kell lenned egy magas hozzáadott értékű munkában, avagy befektetéseid hozamábol szerezheted meg.


Hogyha pedig csak 60-100 nm ház a cél, egy elhagyott faluban, felujítandót pár millioért is kapsz.

2023. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem érdemled meg kérdező, csak elszabadult a vadkapitalizmus, a globális tőke egyesült a proletárok helyett és ez az eredménye. A 60 millás lakás a valóságban nem szokott luxuskategória lenni, szerintem elkeserítg, hogy a tulajdonszerzés az évről évre nehezebb.
2023. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
34%

12: Mert rabszolgának tartják az embereket és az általuk megtermelt javak nem náluk kötnek ki. Ez az ami minden anyakönyvezett személyre érvényes. Te is 27% ÁFÁ-t fizetsz minden alkalommal, amikor bármit veszel.

Aki eladja neked, ő is többszörösen fizetett már ÁFÁt, mire kiteszi a polcra. És ez még csak egyetlen adó, és többszáz van.

És akkor ez még csak az adó.

2023. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

#15 - "Ez az ami minden anyakönyvezett személyre érvényes."


Kik az ufók?


Józsi bácsi az autógyárban aki meghúz napi 1000csavart mit termel meg? Ösze tudná egyedül rakni azt az autót? Nem hinném. Kell 100 Józsi, hogy együtt kiadják az egy autót. Meg még több ember, aki szervezi a Józsikat. Így tudnak kijönni a gyárból a megtermelt javak.

De azt nem Józsi termelte meg, hanem a gyár közösen. Józsi is hozzájárult ehhez, de magában képtelen lett volna bármit megtermelni.


Az, hogy adót szednek nem egyenl a rabszolgasággal. Józsi szabadon eldöntheti mit kezd az életével. Ezzel a rabszolgaság dumáal azok jönnek, akik nem akarnak semmit kezdeni magukkal.

2023. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
39%
Évente 20 milliót kell keresni, ebből 12 a ház, a maradék 8 misiből meg lehet élni. 5 év alatt megvan a 60 misi.
2023. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
17-es: gondolom minden 2. munkahelyen 20 misit lehet keresni. :)
2023. márc. 29. 15:27
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
#18 tehat a kerdes tulajdonkeppen az, hogy hogyan lehet 60 millat keresni 5 ev alatt minden 2. munkahelyen?
2023. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
19-es: igen.
2023. márc. 29. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!