Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkeresni egy...

Hogyan lehet megkeresni egy 60 millió Ft-os ház árát 5 éven belül hitel és kölcsön nélkül?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Nézegetem a lakásárakat és döbbenetes. Egyszerűen nem tudom elképzelni miért nem érdemlem én ezt meg. Valószínűleg a túlnépesedés miatt vannak ilyen árak és bérek, de az is lehet, hogy egyedül maradnék benne, akkor meg minek nekem.

2023. márc. 25. 20:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

#20: Röviden, a megfelelő tudással.

Te mihez értesz?

2023. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal, hogy a kerdes tulajdonkeppen az, hogy hogyan kereshet 60 millat 5 ev alatt minden 2. munkahelyen minden 2. ember?
2023. márc. 30. 15:32
 23/36 A kérdező kommentje:
21-esnek: a programozáshoz értek.
2023. márc. 30. 15:32
 24/36 anonim ***** válasza:
Akkor csak el kell helyezkedned fejlesztokent valami normalis cegnel.
2023. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
24-esnek: Ja, csak. Épp ez az, ami nem megy. A másik gond, hogy általában azok a programnyelvek, amiben fejlesztenek rosszul számolnak. 2-es számrendszerben, lebegőpontos számábrázolással egy bonyolultabb törthatvány képletet rosszul számolnak. Jól ki van ez találva. 1 programnyelvet 3 év alatt lehet kitanulni. Összeszámoltam az álláshirdetéseket és 50 különböző program illetve scriptnyelvet lehet találni. Ahhoz, hogy valaki a következő programozói jelentkezéskor biztosan fel tudja vetetni magát, 150 év tanulással jár, és még nem beszéltünk gyakorlatról, tapasztalatról. Hol lesz már ez a hirdetés 150 év múlva illetve a cég? Lesz élet egyáltalán a Földön akkor? Nem beszélve a többi jelentkezőről. Többszörös túljelentkezés, hármas HR szűrő? :)
2023. márc. 31. 15:40
 26/36 anonim ***** válasza:

Két szép szemed miatt senki se ad magas bért, ahhoz magas hozzáadott érték szükséges. Éppen ezért az árufeltöltő sose fog kiemelkedő bért kapni, míg aki folyamatosan képzi magát (és jonis benne) az igen.


Programozással kapcsolatban viszont tévedsz, első nyelvet megtanulni valóban nehéz, de a másodikat már gyerekjáték.


Üdv, egy programozó.

2023. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
26-osnak: sajnos nem gyerekjáték megtanulni a másodikat sem, mert általában a cégek pontosan a nyelv utasításaira kérdeznek rá. Könnyedén össze lehet keverni más nyelvekkel, főleg ha már többet tudsz, mint 2 vagy 3 nyelv. Én egyáltalán nem azt akarom, hogy a két szép szememért adjanak nekem magas bért, hanem igazságtalannak tartom azt, hogy kiválasszák azt a néhány embert, aki szimpatikus és ismerős alapján, a tudás meg sehol nincs. Eredménye a sok hibás rendszer. :(
2023. márc. 31. 19:42
 28/36 A kérdező kommentje:
Szóval a programozást is elfelejtheti az egyszerű átlag ember, még akkor is ha tehetséges benne.
2023. márc. 31. 19:52
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sehol se volt ismerősöm, mégis gond nélkül találtam munkahelyet. Az is igaz, hogy nem minden állásinterjún választottak ki, de mit számít? Ha csak tízből egyszer összejön, bőven elég, hiszen senki sem akar több munkahelyet.


Legtöbb cég nem várja el egy specifikus programnyelvre a szintaktikai tudást, mert tudják, hogyha egyet megtanultál, jól prezentálod (programozási feladatokat megoldod az általad választott programozási nyelven), akkor gond nélkül felvesznek.


Ezen felül még mindig ott az opció, hogy tudásodnak megfelelő pozíciót keresel, avagy interjú előtti 1-2 hétben képzed magad az adott programozási nyelven és megismered a különbséget.


Nem mellékesen c nyelvet évtized(ek) óta használják, még mindig van rá bőven kereslet.

2023. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Akkor sem találok olyan helyet, ahol megadnák a nettó 1 milliót havonta.
2023. ápr. 1. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!