Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Dorie.hu nevű boltból 2022....

A Dorie.hu nevű boltból 2022. október 8-án rendeltem egy drónt 33.000 Ftért. Nem hozták, nem válaszolnak. Hol tudnám esetleg feljelenteni? Bankkártyával fizettem, a pénzemet vissza lehet valahogy szerezni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Átkrtak. Balek vagy. Utheted bottal a nyomát. Így jartal! Mondtam már megbízható helyről kell rendelni! De valahogy nem sajnállak, egy drón alsó hangon is 80-100 ezer te meg megvetted (volna) 33 ert már ennek gyanúsnak kellett vna lennie 😂😂
2023. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kell kárörvendeni?

#Kérdező: veddfel a kapcsolatot a bankoddal amelyik a használt kártyát bocsájtotta ki. De igen türelmes voltál ha fél évet vártál.

2023. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jönni fog még az minek sürgetni az időt mit vagy türelmetlen. Én sem szóltam egy szót se amikor a pizzám kihozatalát 30 perc helyett 45 perc alatt hozták ki
2023. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem már nyeld le. Ennyi idő után még a banknál sem lehet chargebackot indítani, a rendőrség nem fog foglalkozni 33e ft-al.

Normális boltból kell rendelni, akkor is, ha ~10e forinttal drágább...


egyébként utánanéztem a cégnek, valami Csehországban bejegyzett csoda, szóval bármit is csinálnál, rájuk nagy valószínűséggel a cseh törvények vonatkoznak - +1 ok, amiért semmilyen hivatalos szerv nem fog foglalkozni a ügyeddel.

2023. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!