Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amennyiben október 31-ig...

Amennyiben október 31-ig voltam állományban, de a kilépő papírokat csak egy héttel később tudtam átvenni(és ezután bemenni a munkaügyi központba), akkor erre az egy hétre nem fog járni a álláskeresési támogatás?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Bejelentkezéstől kapod
2022. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember közepe után szünt meg a munkám, de megbeszéltük a munkaügyön, hogy így is úgy is max lesz időben és pénzben is, 45 napig van tb-m, azt kimaxoltam, most vagyok álláskeresésin, és még az után lesz tb-m 45 napig, így jártam a legjobban.
2022. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ellátás iránti kérelem benyújtásának napjától jár az álláskeresési járadék, nem pedig visszamenőleg.


Egyébként online is be lehet jelentkezni a munkaügyi központba pont azért, hogy a hétvégék és ilyen-olyan csúszások miatt ne maradj le még az első napokról sem. Aztán majd utána biztosítod hozzá a szükséges iratokat akár személyesen is.

2022. nov. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmiféle papírom az álláskeresési járadék igényléséhez, mégis benyújtottam a kérelmet. Miután megkaptam a szükséges papírokat, akkor bevittem, hogy el tudják bírálni az ellátásomat.

Semmi hátrányom nem volt belőle, jeleztem a munkaügyi központnak, hogy felnyomtam a volt munkáltatóm, mert nem fizetett ki, nem biztosította a leszámolási papírokat sem, nem tudom, hogy mikor fogom majd behozni őket. Kaptam hiánypótlásra határidőt.

2022. nov. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!