Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feladtak nekem 1 levelet,...

Feladtak nekem 1 levelet, kapok a postaládába értesítőt?

Figyelt kérdés
Feladtak nekem 1 levelet nem ajánlottan postán maradóra elsőbbségivel. Kérdésem dob be a postás értesítőt a postaládába vagy nekem kell érdeklődnöm?

2023. ápr. 5. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem dobnak be semmit talán sms ,pár nap múlva mehetsz a postára.
2023. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De csak a posta címét adtam meg a feladónak, meg a nevemet, személyivel kiadják?
2023. ápr. 5. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet szivatod magad..

Szitu: megadtad a nevedet, mondjuk Kovácsnak hívnak.

Akkor minden Kovács felveheti? De hívhatnak bárhogy a neved önmagában nem azonosít egy postásnak..

2023. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem adják ki?
2023. ápr. 5. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha a neved van rajta igazolvány plusz lakcímkártya,kiadják.Jól csináltál mindent.
2023. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Postán maradóra csak ajánlott levelet lehet feladni, simát nem...


Értesítést még mégis hogy küldenének, amikor azt se tudják, mi a címed??? A postán maradó levél lényege, hogy a posta címe van megadva rajta meg a te neved. Nekik a neved alapján gőzük sincs, hogy te hol lakhatsz. Épp ezért van, hogy csak ajánlottan lehet így feladni levelet, mert azt nyomon lehet követni, és lehet látni, mikor érkezik meg a célpostára.

2023. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!