Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vinteden hogyan fogják többen...

Vinteden hogyan fogják többen látni a termékeimet?

Figyelt kérdés
Töltöttem fel 3 új ruhát vinteden és senki nem látta. 1 követőm sincs, hogyan fogják többen látni amiket felrakok?

2023. ápr. 11. 14:18
 1/7 anonim válasza:
62%
Mikor töltötted fel ezeket a ruhákat?
2023. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Április 11.én
2023. ápr. 13. 21:55
 3/7 anonim válasza:
59%

Egyrészt függ a szerencsétől, de sok más szempont is van. Nem tudom milyen jellegű ruhákat töltöttél fel és mennyiért, de amit most keresnek az emberek, azok valószínű tavaszias, nyárias ruhák. Ha az ár szűrésével keresnek, akkor a leginkább olcsón. Ha indokolatlanul drága (nem márkás, egyszerű stb), az is lehet ok arra, hogy nem találkoznak vele keresésnél.

Aztán gondolom az algoritmus is játszik, lehet olyanok ezek a ruhák, amik stílusát tekintve nem túl népszerűek, így kevés embernek ajánlja a vinted.

Ha pedig mindenképp a követőkre mennél először, akkor reklámozd más közösségi oldalakon is a fiókod.

De így nehéz megmondani, hogy nem láttam a ruhákat.

2023. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vinteden: mesi_0 a nevem ott meg tudod nézni

És köszi a tanácsokat ❤️

2023. ápr. 14. 06:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Előresorolás!!
2023. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom kérdező is elhitte a Vinted marketingjét, hogy majd onnan fog meggazdagodni.
2023. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan terméket hirdetsz, amit senki nem keres, akkor sehogy.
2023. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!