Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nincs időm, se kedvem a...

Nincs időm, se kedvem a vaterára feltenni a termékeimet, hol tudok vállalkozó szellemű regisztrált eladót keresni?

Figyelt kérdés
Új termékekről van szó, amikhez van minden termékleírás képek... Van saját webáruházam is, de nincs se kedvem, se időm feltenni a Vaterára, pedig biztos nagy potenciál van benne? 20% jutalékot adnék és fizetném a feltöltési díjat és az eladási jutalékot? Megbízói szerződésre gondoltam és számlát is adok a termékekhez? Hol találok ilyen személyeket? Hol keressek?
2017. márc. 15. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Új termékekről van szó"... "vállalkozó szellemű regisztrált eladót"


Neked nem vállalkozó szellemű ember kell, hanem vállalkozó, aki számlaképes. Új termékek eladása ugyanis üzletszerű tevékenység, adóköteles - de ha van webáruházad, akkor nyilván ezt Te is tudod.


"20% jutalékot adnék " - amiből mindjárt 15 % személyi jövedelemadót ki is fizethetne az eladott termékek utáni haszon miatt.

Ha meg KATA-s adózót találnál, akkor az Ő bevételét növeli - holott nincs is túl nagy haszna belőle.


Egy megoldás viszont mégis lehet: bejelentesz egyszerűsített foglalkoztatással pár napra valakit (már ha vállalkozó vagy) napi ezer ft + a bére, és Ő felnyomja a SAJÁT webáruházadba a termékeket.

2017. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kimaradt: a SAJÁT webáruházadba vagy a SAJÁT Vaterás fiókodra a termékeket.
2017. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én vállalkozó vagyok és számlaképes...

Van saját webáruházam is.

Csak nincs időm feltölteni a termékeket a vaterára és válaszolgatni a vásárlóknak.

2017. márc. 15. 10:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Tedd fel a Vaterára az állásajánlatot!
2017. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
55%
Ameddig ide írsz fel is teheted.
2017. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen 700 terméket biztos felteszek ennyi idő alatt. Főleg úgy, hogy be se vagyok regisztrálva...
2017. márc. 15. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Na nem mintha olyan hatalmas dolog lenne egy reg... Ide is regisztráltál...

Balek kell, aki elviszi a balhét, mikor lebuktok.

2017. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs kedved. Aha.
2017. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagy azzal 700 termék feltöltése mennyi idő? Hetek telnek el. Milyen balhét te szerencsétlen? Minden után adózok...
2017. márc. 15. 13:35
 10/16 anonim ***** válasza:

"be se vagyok regisztrálva..."

"Minden után adózok..."


Szóval azt szeretnéd, hogy valaki a saját regjével eladja a TE ÁRUDAT? Mint írtam az 1-es válaszomban, ehhez vállalkozó kellene, aki számlaképes, mert az új termékek eladása üzletszerű tevékenység. Az kevés, hogy TE tudsz számlát adni - ha más fiókjával megy, akkor annak a másnak kell adóznia az eladott termékek után, számlát adnia, stb.

Arról már nem is beszélve, hogy én pl. a világ semmi pénzéért nem vállalnám el, hogy másnál van a termék és én tartom a hátam érte:pl. ha hibás és nem megfelelő a panaszkezelés - mert ugye azt is kell - az én fiókom fog negatívat kapni, stb.


Ezért írtam azt a javaslatot - de mintha meg sem hallottad volna, hogy egyszerűsített foglalkoztatásban bejelentesz valakit pár napra, megcsinálja a SAJÁT webáruházadba vagy a SAJÁT Vaterás fiókodba és kész.

2017. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!