Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telonline.hu webshop mennyire...

Telonline.hu webshop mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Utánvéttel rendelni nem lehet, szállítás ingyenes. Ez gyanús nekem, a hírhedt csomagpostás.hu nevű átverős webshopra hajaz.

#rendelés #webshop #telonline
2023. ápr. 17. 04:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ránéztem, van utánvét és a szállítás sem ingyenes.
2023. ápr. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés?


ÁFSz nincs

Nem látok az oldalon cégnevet/ev nevet és az adószámot.


Vagyis nem felel meg a jogszabályban előírtaknak

2023. ápr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ti mitnéztetek,nekem nincs utánvét,és ingyenes a szállítás, ÁSZF, adószám viszont ott van.
2023. ápr. 17. 16:33
 4/18 anonim válasza:
Megbízhatatlanok, engem is megvágtak egy rakat pénzel, és most próbálom behajtani rajtuk.
2023. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Teljesen megbízhatatlanok!

Raktárkészleten lévő termékeket kínálnak olcsó áron, de nincs is raktáruk. Legalábbis úgy gondolom, ha lenne, akkor nem kellene a 3-8 munkanapos kiszállítás után telefonálni, hogy hol van az előre kifizetett termék. Sajnos én is későn néztem utánuk. Telefonos elérhetőségük van, mindaddig, amig rá nem kérdezel, miért nem küldik majd' két hét után a terméket, amit előre kifizettél? Aztán blokkolják a telefonszámodat. Nagy-nagy elnézesek közepette térnek ki a válaszadás alól, arra a kérdésre, hogy ha van raktáron a megrendelt termékből, akkor mi az akadálya annak, hogy 12 nap után sem küldik a dolgot amit megrendeltél, és előre kifizettél. A bejegyzett telephelyre amúgy 3 különböző nevű cég van bejelentve. Én átverve érzem magam, de mindenki saját döntése, hogy ezek után bizalmat szavaz-e nekik. Én nem javasolnám...

2023. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én rendeltem tőlük, és meg is érkezett, igaz, csak nagy sokára.
2023. jún. 3. 00:53
 7/18 anonim ***** válasza:

Ne rendeljen tőlük senki.. nagy sumákok. Időhúzó emailek jönnek hamis állításokkal. Csak abban reménykedem hogy valamikor megjön az előre kifizetett termékem.


Hány nap volt mire megjött neked?

2023. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
vagy 3 hét
2023. jún. 5. 18:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Na nekem is megjött rendben a termék. 22.én rendeltem 6.án megjött. GLS csomagautomatába. Értesítés a GLS-től csak 6.án jött hogy átvehető a csomag.
2023. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Számlát nem adták a 81ezer forintos termékről...
2023. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!