Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely kamionsofőrök a legmegbíz...

Mely kamionsofőrök a legmegbízhatóbb fuvarosok?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam, hogy a török sofőrök általában megbízhatók. Olyannyira, hogy az életét is kockáztatva, akár bottal is rátámad azokra, akik el akarják lopni a szállítmányt.

2023. ápr. 21. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
a románok, messzeföldön híresek
2023. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A románokról az a hír járja, hogy más sofőröktől szipkázzák el a gázolajat.
2023. ápr. 22. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hallani én is hallottam sok mindent, de szerintem kevesen tapasztaltak is :D Törökkel nem nagyon bratyiznak a magyarok, már csak a nyelvi különbségek miatt is.


Én is kamionozok, mégis azt mondom hogy ez itt inkább az aljanép, nem mindenki nyilván, de sajnos nagy általánosságban ez a 40-50+os rég kiégett emberek vannak a volán mögött, itt a blakánon legalább is. Norvégiában, Svédországban csomó fiatal kamionos van, csajok is, azok meg full az aktuális "fiatal" generáció mentalitást viszik. Nyilván ott kicsit más a kamionos élet, de itt sem kritérium hogy mackónadrágban meg tengerjáró papucsban kell bemenni mindenhova, meg hogy akkora a hasunk hogy mire megfordulunk jön a szülinapunk ...

2023. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!