Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a vevő elirta az irányitósz...

Ha a vevő elirta az irányitószámot,akkor visszajön hozzám a csomag?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 12:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

@7


Ha egy csomag VISSZAmegy hozzád (a feladóhoz), akkor TE írtad el az irányítószámot. Pont.


@8


A legtöbb budapesti utcanév csak egy kerületben létezik.


@9


Nem kínlódik, simán megoldják. Van rálátásom, tudom.


@10 Lehet, hogy ez le van írva, ám azokban az esetekben, amikor megoldható, akkor átírják és kézbesítik. (Nyilván egy Budapest-Kossuth utca esetében nem, de pl. Makkoskikitány-Kossuth utca esetében igen.)


Faluhelyen akár utcanév nélkül is kiviszik, ha ismerik az illetőt. Sőt, ismerek olyan embert (az egyik visszatérő vevőm), akinek a postán maradó küldeményt is mindig kiviszik.


A legtöbb postán, főleg a vidékieken nem robotok dolgoznak, hanem EMBEREK. Elsősorban budapesti sajátosság, hogy egyik ember simán átnéz a másikon, vidéken másképp élnek az emberek. Az ország legnagyobb része pedig vidék, csak egy elenyésző méretű helyet foglal a bugris főváros.

2023. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

ma 15:06


"nincs a borítékon az irányítószám"


van rajta,csak 13 kerület,és 16-ba kellet volna mennie.

2023. ápr. 22. 16:11
 13/23 A kérdező kommentje:

tegnap 15:26


"akkor TE írtad el az irányítószámot."


A vevő által küldött irányitószámot irtam rá,akkor is én vagyok a hibás? Látom baromi okos vagy.

2023. ápr. 23. 07:14
 14/23 A kérdező kommentje:

@9


Nem kínlódik, simán megoldják. Van rálátásom, tudom.



Ez kötve hiszem mert már kb 1 hete ott van a csomag pesten v melyk postán.

2023. ápr. 23. 07:15
 15/23 A kérdező kommentje:

@8


A legtöbb budapesti utcanév csak egy kerületben létezik.



Akkor már kivitték volna a helyes cimre.

2023. ápr. 23. 07:15
 16/23 A kérdező kommentje:

16 kerület gárda utcáról van szó


az irányitószáma 1163


A vevő 1137-et irt amikor elkértem a cimét,a többi stimmel.

2023. ápr. 23. 07:17
 17/23 anonim ***** válasza:

Továbbra is kínlódsz. (Ok nélkül.)


Gárda utca csak egy van egész Budapesten. (Ez biztos.)


Te címezted meg a küldeményt, tehát te írtad el. (Hozzád hasonlóan, a legtöbb ember nem vállalja a felelősséget, megpróbálja az áthárítani. Mindenki más hibás mindenért, csak ő nem.)


Sok-sok ezer csomagot és egyéb küldeményt adtam fel az utóbbi években, így van tapasztalatom postai ügyekben.

2023. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"tehát te írtad el."


Látom fogyatékos vagy..

2023. ápr. 24. 10:20
 19/23 A kérdező kommentje:

"Te címezted meg a küldeményt"


A küldeményt én adtam fel,nem ő.Saját magadat alázod..

2023. ápr. 24. 10:31
 20/23 anonim ***** válasza:
Fogyatékos az, aki elírja egy küldeményen a címet, s utána nem vállalva a felelősséget, másra fogja. Az is ő, aki alázza magát. Azaz, TE!
2023. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!