Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelésnél ilyenkor...

Online rendelésnél ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy oldalról valamit, de eléggé furának tűnt az oldal, csak ezt sajnos már utánna néztem meg, hogy leadtam a rendelést. Közvetlen banki átutalással kellett volna fizetnem, de úgy voltam vele ha nem fizetem ki akkor majd törlik a rendelést. Hát elbasztak valamit és elküldték a terméket. És most írtak hogy nem kapták meg a pénzt és ellenőrizzem az adatokat, hogy jó helyre küldtem e a pénzt… Ilyenkor mi van? Nekem nem kell ez a termék innen így kifizetni nem akarom, de ha meg vissza küldöm akkor a posta költséget valószínűleg nekem kell állnom.
2023. ápr. 23. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
10%

Egyszeruen nem fizeted ki

Ha meg kell nekik vissza a termek kuldjenek ok erte egy postat



Eleg gagyi oldal lehet ha ilyen megtortenik

2023. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Amikor megrendelted, akkor azzal azt a szándékodat fejezted ki vele, hogy kell neked ez a termék, amit meg is kaptál úgy, hogy nem fizettél érte.


Szerintem az lenne a legegyenesebb, ha most már kifizetnéd, rendeznéd a tartozásodat és tanulnál az esetből, hogy legközelebb csak alapos meggondolás után rendelgess.


Ha a termék meg már nem kell neked, akkor eladod vagy elajándékozod és kész! Így nem buksz rajta sokat, de legalább a becsületed megmarad.


Vagy beszéld meg velük, hogy visszaküldöd a terméket és nem fizeted ki, mert meggondoltad magad, de a postaköltséget illene akkor neked állni.


Érthető, hogy egyik megoldáshoz sem fűlik a fogad, de szerintem ezt akkor is érdemes lenne kulturáltan és gerincesen megoldani akárki is bszta el, mert te jogosulatlanul jutottál egy termékhez...

2023. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!